چاپ عکس روی شکلات در اصفهان

حتما تا به حال نام شکلات های عکس دار را شنیده یا دیده باشید. برخی از افراد عکس های خود را روی شکلات ها چاپ می کنند. شاید برایتان جالب باشد که این کار را برای خودتان انجام دهید. اگر قصد کادو دادن به فرد نزدیکی را این شکلات ها انتخاب مناسبی‌اند. شکلات های عکس دار ویژگی های متفاوتی دارند. علاوه بر اینکه ظاهر آنها بسیار ویژه است شکلات هایی که در آنها به کار میروند هم طعم خوشمزه‌ای دارند. در این مقاله می خواهیم در مورد چاپ عکس روی شکلات در اصفهان صحبت کنیم.

البته این نکته را می‌گویم که تاپ شکلات این امکان را برای همه به وجود آورده تا از تمامی شهرهای ایران بتوانند ثبت سفارش انجام دهند و از داشتن این شکلات هت لذت ببرند. گاهی برخی از افراد تصور می‌کنند که شکلات به تنهایی به عنوان هدیه محسوب نمی شود و حتماً باید آن را در کنار هدایای دیگر به طرف مقابل هدیه دهند؛ اما در نظر بگیرید که این شکلات با طراحی های خاص و عکس مخصوص طرف مقابل قابل سفارش هستند؛ در نتیجه طرف مقابل با دریافت آنها مطمئن خواهد شد که هدیه خاص دریافت کرده و آن را همیشه به یادگار خواهد داشت.

شکلات عکس دار مناسبتی

ویژگی های چاپ عکس روی شکلات در اصفهان

شما می توانید عکس های خود و یا عکس نزدیکانتان را بر روی شکلات چاپ کنید و با انجام مراحل توضیح داده شده و ثبت سفارش انجام دهید و یک خاطره زیبا برای طرف مقابل به وجود بیاورید. می توانید انواع عکس ها با هر مناسبتی را بر روی شکلات های عکس دار چاپ کنید. عکس ها باعث می شوند این هدیه بسیار خاص و دوست داشتنی به نظر برسند؛ بنابراین اگر به دنبال هدیه خاص هستید می توانید با انتخاب این شکلات‌ها خاطره ای به یاد ماندنی برای دوست یا نزدیکانتان به وجود بیاورید؛ زیرا با این هدیه طرف مقابل مطمئن می شود که هدیه‌ای خاص گرفته است.

شکلات عکس دار در جعبه های گوناگون در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. برای مثال باکس شکلات ها دارای درب شفاف است و مانند یک ویترین عمل می‌کند. تمام اجزای داخل جعبه قابل مشاهده هستند. باکس را می توانید با یک روبان زیبا تزیین کنید تا جلوه هدیه بیشتر شود. همینطور میتوانید برای تک‌تک جلد شکلات ها عکس های دلخواه با طراحی های خاص انتخاب کنید. اگر در اصفهان یا هر جای دیگری هستید می توانید چاپ عکس روی شکلات در اصفهان را انتخاب کنید و ثبت سفارش خود را در اولین فرصت ثبت نمایید.

این نکته نیز قابل ذکر است که می توانید بر روی هر شکلات عکس دلخواه بیندازید یا اینکه به صورت پازلی یک عکس را روی شکلات ها ایجاد کنید. در رابطه با شکلات ها نیز می‌توان گفت که بیشتر زمان ها از شکلات های شومیز و آیدین استفاده می‌شود.طعم کاکائو ها بسیار بی نظیر و خوشمزه است و در سه طعم شیری، تلخ و فندقی آماده شده اند. البته شما می توانید با توجه به سلیقه و مزاج طرف مقابل یا خود این شکلات ها را کم و زیاد کنید و یا یک طعم آن را سفارش دهید.

طعم شکلات ها طوری است که تمامی افراد آن را دوست خواهند داشت و شخص گیرنده با دریافت این هدیه میتواند حسی بی نظیر و نایاب تجربه کند.

بسته‌بندی و چاپ عکس روی شکلات در اصفهان

بسته بندی شکلات ها به این شکل است که در انواع جعبه های چوبی و فلزی قابل سفارش هستند. شما می توانید در شکل های مربعی و گرد آن ها را سفارش دهید. پس از انتخاب می توانید تعداد نه عکس و همانطور که بر روی سایت قرار داده شده است عکس ها را با فرمت جی پی جی آپلود کنید. پس از اینکه بسته بندی کامل محصولتان را انجام شد به آدرس درخواستی شما ارسال خواهد شد. ارسال توسط پست و تیپاکس انجام میشود. زمان ارسال پستی، در ثبت سفارش مدنظر قرار گرفته و اعلام می شود. چاپ عکس روی شکلات در اصفهان با تاپ شکلات قابل انجام است و شما با مراجعه به این سایت می توانید در هر شهری که باشید سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت چاپ عکس روی شکلات در اصفهان

اگر بخواهید از هزینه و قیمت چاپ عکس روی شکلات در اصفهان مطلع شوید بدانید که شکلات ها با توجه به تعداد شکلات و شکل آنها متغیرند؛ یعنی شما می توانید با مراجعه به سایت و انتخاب تعداد شکلات که بین ٢۵ تا ٣۶ متغیر است هزینه ها را نیز مشاهده نمایید. برای انتخاب تم های شکلات هم با مراجعه به سایت می توانید همه آنها را مشاهده کنید و با توجه به سلیقه خود آن را در تعداد مورد نظر را سفارش دهید.

مدت زمان ارسال

ارسال شکلات ها به این شکل است که ابتدا درون یک بسته بندی محکم قرار می گیرند. برای جلوگیری از آسیب دیدن شکلات از یونولیت و جعبه های مقوایی محکم استفاده خواهد شد تا محصول سالم به دست مشتریان برسد. با مراجعه به سایت تاپ شکلات می توانید چاپ عکس روی شکلات در اصفهان را انجام دهید و در صورت رضایت آن را به دوستان و آشنایان معرفی نمایید. مدت زمان ارسال نیز همانطور که گفتیم ممکن است کمی طولانی باشد اما شما با مراجعه به سایت تاپ شکلات می‌توانید بازه زمانی را مشاهده نمایید.

نحوه سفارش از تاپ شکلات

برای سفارش این کالای بی نظیر ابتدا باید وارد محصولات سایت شوید و در قسمت مربوطه دیزاین شکلات خود را انتخاب کنید. نام و مشخصات شما و هدیه گیرنده با لیزر بر روی جعبه نوشته می‌شود. همچنین می‌توانید عکس‌ها را در تعداد لازم آپلود کنید. در قسمت مربوطه می توانید نکته ها و نظراتی که دارید یادداشت فرمایید تا در هنگام بسته بندی شکلات آنها را در نظر بگیریم. هرچه کیفیت عکس های آپلود شده شما بالاتر باشد، کیفیت عکس برای شکلات ها نیز واضح تر و زیباتر خواهد شد. اگر در اصفهان زندگی میکنید تاپ شکلات کار چاپ عکس بر روی شکلات در اصفهان را هم انجام خواهد داد؛ در نتیجه با مراجعه به این سایت می توانید به راحتی ثبت سفارش آنلاین خود را به پایان برسانید.

مشاهده کنید » چاپ عکس روی شکلات در تهران

در این مقاله در مورد چاپ عکس روی شکلات در اصفهان صحبت کردیم. شما می‌توانید عکس دوستان و نزدیکان خود را برای چاپ شدن روی شکلات برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت باکس مناسب شما طراحی شود. تاپ شکلات بهترین و باکیفیت ترین شکلات ها را استفاده می کند تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *