چاپ عکس روی شکلات در تهران

چاپ عکس بر روی شکلات در تهران

شکلات با عکس سفارشی ایده‌ای ناب با استفاده‌های متفاوت

ایده چاپ عکس روی شکلات در تهران اگرچه شناخته شده نیست اما با توجه به مفاهیم تبلیغاتی این روش را می‌توان از ایده‌هایی دانست که قادر به جلب اعتماد عموم مردم هست. البته شکلات و بسیاری موارد دیگر که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می‌شوند همیشه ماهیت آن‌ها تبلیغاتی نیست و قادرید استفاده‌های دیگر نیز از آن‌ها بکنید. در سراسر جهان شکلات یک خوراکی محبوب است و از گذشته در بسته‌بندی‌های متفاوت نیز به فروش می‌رسند. برخی با همان بسته‌بندی تولیدی که سبک جعبه کادو دارد در مهمانی‌ها به عنوان هدیه به صاحب مهمانی یا صاحب‌خانه داده می‌شد. هنوز نیز این یک هدیه محبوب است که بسیاری از عموم مردم به عنوان هدیه از آن‌ها استفاده می‌کنند. حال تصور کنید که این هدیه توسط خود شما سفارشی‌سازی شده باشد. این سفارشی‌سازی می‌تواند شامل خود شکلات و همچنین جعبه و بسته‌بندی آن نیز بشود. حال کمی کاربرد آن متفاوت می‌شود به شما این اجازه را می‌دهد تا از آن به عنوان هدیه در جاهای مختلف استفاده کنید، یا اینکه در تبلیغات از آن استفاده کنید یا یک وسیله پذیرایی جالب و منحصربه‌فرد داشته باشید. مشتریان این روش افراد و مراکز متفاوتی هستند و هرکدامشان بر اساس نیازشان استفاده‌های متفاوتی نیز دارند. برخی از این موارد را برایتان خواهیم گفت و درنهایت نحوه سفارش این دسته از شکلات‌ها را در انتهای مقاله ذکر خواهیم کرد. پس تا انتهای این مطلب آموزشی با ما همراه باشید.

مشاهده کنید » شکلات چهره

سفارش چاپ عکس روی شکلات در تهران از تاپ شکلات

تاپ شکلات یکی از مراکزی است که چاپ عکس روی شکلات در تهران را آغاز کرده و مدتی است که در این زمینه فعالیت دارد. دلایل متفاوتی وجود دارد که هر شخص قصد استفاده از شکلات سفارشی خودش را داشته باشد. همچنین شما میدانید که مصرف‌کنندگان شکلات با اینکه با  فواید آن آشنایی کامل ندارند اما به دلیل لاکچری و منحصربه‌فرد بودن آن همیشه مورد توجهشان است. پس این یک موقعیت و شانس برای شما است تا بهترین استفاده را از این روش داشته باشید. شاید شما صاحب یک مسئولیت مهم مانند تبلیغات در یک شرکت باشید و یا اینکه قصد دارید یک مهمانی اختصاصی داشته باشید و یا حتی قصد دارید از شکلات به عنوان یک هدیه خاص جهت جلب توجه شخص مقابل استفاده کنید. هر یک از این موارد می‌تواند دلیلی باشد که از شکلات در موقعیتی که در آن قرار گرفته استفاده کند و یک نتیجه فوق‌العاده را به همراه داشته باشد. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد فقط بدانید مشتری‌های این مجموعه شبیه شما نیت‌های متفاوتی برای استفاده از این شکلات‌های سفارشی دارند و شما نیز می‌توانید چنین استفاده‌ای داشته باشید.

شکلات عکس دار مناسبتی

استفاده‌های متفاوت چاپ عکس روی شکلات در تهران

اگر که شما نیز قصد دارید چاپ عکس روی شکلات در تهران را در کسب و کارتان استفاده کنید و این ایده تبلیغاتی را به عنوان ابزاری در پیشرفتتان به کار بگیرید قطعاً راه اشتباهی را انتخاب نکرده‌اید. موفقیت در این روش درصد بسیار بالایی دارد اما همه چیز به این بستگی دارد که در چه موقعیتی از آن استفاده کنید و روش استفاده شما به چه صورت باشد. استفاده صحیح موضوع مهمی است که باید دقت داشته باشید و در بهترین شرایط بیشترین استفاده ممکن را داشته باشید. اما این صرفاً استفاده از شکلات نیست. شکلاتی که سفارشی سازی شود و روی آن عکس درج شود می‌تواند به عنوان وسیله پذیرایی در یک مهمانی نیز باشد. تفاوتی در نوع مهمانی نیست این به انتخاب خود شما بستگی دارد که تصویر درج شده روی شکلات چه چیزی باشد. بر اساس شرایطی که وجود دارد این تصویر قطعاً متفاوت است. برخی می‌خواهند در مهمانی اختصاصی خود تصویر شخص خودشان را روی شکلات درج کنند که این توسط اشخاصی شناخته شده بیشتر اتفاق می‌افتد. اما گاهی اوقات در یک جشن عروسی از ایده استفاده می‌شود و تصویر عروس و داماد و یا یک پیام روی شکلات درج می‌شود که قطعاً سرو آن‌ها در مهمانی می‌تواند باعث شود تا که مهمانی منحصربه‌فرد باشد. در جاهایی دیگر نیز این شکلات‌ها استفاده می‌شود اما استفاده آن به عنوان هدیه است. تصور کنید که برادرتان صاحب یک فرزند شده و قصد دارید تا وی را با یک هدیه خوشحال کنید. درج یک طرح با پیام “قدم نورسیده مبارک” بر روی شکلات می‌تواند هدیه‌ای شگفت‌انگیز برای وی باشد. پس سعی کنید با استفاده از خلاقیت در هدیه دادن محبوبیتتان را ثابت کنید.

استفاده‌ها از شکلات متفاوت است اما موضوع این است که شما تا چه میزان می‌توانید خلاق باشید و استفاده خاصی از این محصولات داشته باشید. سعی کنید با در نظر گرفتن شرایطتان بهترین استفاده را داشته باشید. دست شما در سفارشی‌سازی این محصول باز است و برای اینکه سفارشتان را ثبت کنید می‌توانید نحوه آن را در پایین مطلب مطالعه کنید.

چاپ عکس شخصی روی شکلات در تهران

شکلات تصویری | چهره

چاپ عکس روی شکلات در تهران کاربرد متفاوتی دارد و عکس درج شده می‌تواند بسته به نیاز افراد و مراکز متفاوت باشد. اما یکی از نیازهایی که بسیار نیز در اشخاص کاربرد دارد و علی‌الخصوص افراد سلبریتی در مهمانی‌هایشان از شکلات‌هایی استفاده می‌کنند که چهره خودشان روی آن درج شده. مهمانی‌ها فضایی است که هر شخص می‌تواند از شکلات برای پذیرایی در آن استفاده کند. حال اگر قصد دارید در یک جشن نیز از شکلات تصویری استفاده کنید ایده بسیار جالبی است. اما باید دقت داشته باشید آیا بازخورد این کار خوب است یا خیر؟

برای مثال استفاده از تصویر یک زوج در مراسم عروسی انتخاب جالبی است که بسیاری از افراد از آن استفاده می‌کنند. اما برخی این کار را صحیح نمی‌دانند و به‌جای تصویر خودشان از یک طرح با پیام تبریک ازدواج و یا تشکر از مهمانان استفاده می‌کنند. هرکس می‌تواند استفاده متفاوتی داشته باشد. برای مثال برخی از این شکلات‌ها برای هدیه تولد استفاده می‌کنند. روی شکلات تصویر شخص را درج می‌کنند و با یک بسته‌بندی سفارشی و خاص آن را در جشن تولد به آن شخص هدیه می‌دهند. باز استفاده متفاوت دیگری نیز از شکلات با درج تصویر می‌شود که اما تمامی آن‌ها بسته به انتخاب خود شخص است و می‌تواند به انتخاب خود او متفاوت باشد.

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شخصی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید ثبت سفارش انجام شود،لطفا نام و نام خانوادگی ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

🛑بعد ثبت مبلغ بسته رو به شماره کارت

۵۰۲۲۲۹۱۰۶۶۰۱۴۲۹۹

بانک پاسارگاد به نام آقای مهران اسکندری

واریز می‌کنید و عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شرکتی و سازمانی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید یک پیش فاکتور صادر شود ،لطفا اطلاعات کامل مجموعه  ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

نکته : پیش فاکتور یک تاریخ اعتباری دارد که اگه بگذره باید مجدد قیمت و تاریخ تحویل را استعلام بگیرید

🛑بعد واریز پیش پرداخت  عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس طراح مجموعه با شما تماس می‌گیرد توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

کلا سفارشات رو به سه دسته تقسیم کنید

  • سفارشات شرکتی و سازماتی که سفارشات عمده در نظر گرفته می‌شود
  • سفارشات مراسم های شخصی شامل تولد ولنتاین و …
  • سفارشات بسته های مناسبتی آماده مثا شب یلدا ، اعیاد ملی مذهبی و …

*برای تولید شکلات اختصاصی نیاز به ساخت یک قالب هست که این قالب در سفارشات عمده و شخصی متفاوت است*

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.