چاپ عکس روی شکلات در قزوین

چاپ عکس بر روی شکلات در تهران

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که برای هدیه دادن یک کادوی خاص و مخصوص برای طرف مقابل تهیه کنید؟ امروزه یک روش جدید برای کادو و هدیه دادن به نزدیکان رواج یافته که بسیار طرفدار پیدا کرده است. تا به حال نام شکلات های عکس دار را شنیده اید؟ برای این شکلات‌ها میتوانید عکس مورد نظر خود را چاپ کنید. در هر شهری از ایران که باشید می توانید با مراجعه به سایت تاپ شوکو مای انواع شکلات ها با طرح های خاص را سفارش دهید. ما در این مقاله می خواهیم در مورد چاپ عکس روی شکلات در قزوین صحبت کنیم. اگر ساکن قزوین هستید حتماً در این مقاله با ما همراه باشید. اگر هم از شهرهای دیگر ایران با ما همراهید حتما این مقاله را به دردتان خواهد خورد.

گاهی افراد فکر میکنند که شکلات به تنهایی برای کادو دادن مناسب نیست و ترجیح می‌دهند شکلات را در کنار هدایای دیگر به طرف مقابل تقدیم کنند اما در این مقاله به شما می گوییم که یک شکلات خاص با باکس ویژه سفارش دهید تا طرف مقابل را شگفت زده کنید و بتوانید او را خوشحال کنید. یک شکلات با عکس خودش هدیه دهید. در ادامه این مقاله در مورد نحوه چاپ عکس روی شکلات قزوین صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید یک هدیه خاص برای طرف مقابل تهیه کنید. در ادامه مراحل چاپ و همینطور نحوه سفارش را بیان خواهیم کرد.

چه نوع شکلاتی استفاده می شود؟

شاید سوال برایتان پیش بیاید که این عکس ها روی چه نوع شکلاتی چاپ می‌شوند و به این فکر کنید که طعم شکلات ها و مرغوبیت آن ها تا چه حد است. اگر بخواهیم به طور عمومی بگوییم شکلات‌ها مربوط به برند های آیدین و شومیز می باشند. در هر بسته به مقدار مساوی انواع طعم های شیری، فندقی و تلخ قرار می‌گیرد. البته شما می توانید این تعداد را افزایش و کاهش دهید. بر روی هر یک از شکلات ها نیز عکس و چهره مورد نظر شما چاپ خواهد شد؛ یعنی شما عکس مورد نظر خود را در تعداد معین برای ما ارسال می کنید سپس بر روی شکلات ها قرار خواهند گرفت.

قیمت چاپ عکس روی شکلات در قزوین

اگر شما قصد چاپ عکس روی شکلات قزوین را داشته باشید قیمت آن حتما برایتان اهمیت دارد. قیمت این شکلات ها بر اساس تعداد شکلات و شکل آنها متفاوت است. اگر شما به سایت تاپ شوکو مای مراجعه نمایید تمامی این امکانات برای شما وجود دارند تا از شهرهای مختلف ایران شکلات ها را با تعداد و مبلغ مورد نظر سفارش دهید. یکی از سوالات این است که ارسال شکلات ها چگونه و چند روز طول می‌کشد تا شکلاتها ارسال شوند.

اگر بخواهیم پاسخ دهیم به طور عمومی شکلات ها در یک جعبه چوبی یا فلزی قرار می‌گیرند. دو هفته زمان خواهد برد پس از این مدت به وسیله تیپاکس یا پست در هر شهری از ایران می توانید آن را دریافت کنید. همانطور که اشاره کردیم مدل این شکلات ها متفاوت است و همگی در سایت قرار گرفته اند. در هنگام سفارش می توانید مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

باکس و چاپ عکس روی شکلات در قزوین

نوع بسته بندی و باکس شکلات ها نیز با هم متفاوت است. این محصولات توسط تیپاکس یا پست ارسال خواهند شد در نتیجه باید طوری بسته بندی شوند که هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود. برای همین آن ها را در ییونولیت و جعبه مقوایی محکم قرار می دهیم تا سالم به دست مشتریان برسند؛ بنابراین با خیال راحت با مراجعه به سایت تاپ شوکو مای می توانید چاپ عکس روی شکلات در قزوین را انجام دهید. اگر در قزوین زندگی می کنید می توانید چاپ عکس روی شکلات در قزوین یا تاپ شوکو مای را به دوستان و آشنایان معرفی کنید.

این نکته نیز قابل ذکر است که همه افراد شکلات دوست دارند و از گرفتن آن خوشحال خواهند شد. شما با ارسال و آپلود کردن عکس می توانید آن ها را بر روی شکلات چاپ کنید. همینطور میتوانید در کنار شکلات از تزیینات دیگر نیز استفاده کنید که طرف مقابل آن را برای خود به یادگاری نگه دارد و با دیدن آن به یاد شما بیفتد. همچنین می‌توانید برای جعبه ها از روبان نیز استفاده کنید.

مزایای چاپ عکس روی شکلات در قزوین

از مزایای چاپ عکس روی شکلات در قزوین و شهرهای دیگر این است که شکلات ها بر اساس سلیقه شما قابل تغییر هستند. می توانید در دو جعبه گرد و مربع شکل آنها را سفارش دهید. شکلات ها و طعم آنها نیز متفاوت است که شما حتی می‌توانید از یک طعم هم استفاده کنید. بنابراین باکس شکلات می‌تواند یک هدیه خاص، خلاقانه و شیک باشد.

این شکلات ها کاملاً با کیفیت، درجه یک و خوش طعم هستند. عکس ها به صورت پازلی روی شکلات چاپ خواهند شد. ردیف‌های دورتادور توسط عکس  های تکی تزیین می شوند و قسمت وسطی به صورت پازلی یک عکس را در بر می‌گیرد. شما می‌توانید در تعداد ۲۵ تایی و ۳۶ تایی آنها را سفارش دهید. کافیست با این کار با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید و تمامی اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید.

سفارش باکس شکلات از تاپ شوکو مای

برای سفارش این محصولات ابتدا وارد سایت می شوید. در قسمت مربوطه نام شما، مشخصات و عکس های لازم را آپلود کنید. نام شما و هدیه گیرنده با لیزر بر روی جعبه حک خواهد شد. در قسمت مربوطه می توانید تمامی نکات مد نظر خود را بنویسید تا هدیه‌ای سفارشی و خاص برایتان آماده کنیم. البته به یاد داشته باشید که عکس های مورد نظر را با فرمت جی پی جی داخل سایت قرار دهید. هرچه کیفیت عکس ها بالاتر باشد، شکلات ها دارای کیفیت بهتری هستند و عکس ها محصول نهایی شما زیباتر خواهد شد.

برای چاپ عکس روی شکلات در قزوین و یا چاپ عکس روی شکلات در تهران با سایت تاپ شوکو ماین قابل انجام است. می توانید عکس دوستان و نزدیکان خود را برای ما ارسال کنید تا بر روی شکلات مورد نظرتان چاپ شود. فروشگاه اینترنتی تاپ شوکو ماین بهترین و با کیفیت ترین شکلات ها را برای مصرف کنندگان به وجود آورده است؛ در نتیجه با خیال راحت می توانید به این سایت مراجعه و کادوی مورد نظر خود را سفارش دهید. ما در مقالات دیگر در مورد چاپ عکس روی شکلات اهواز هم صحبت کردیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.