شکلات روز خبرنگار

شکلات روز خبرنگار

خبرنگاران نیزه جزء افرادی هستند که زحمت بسیار زیادی می‌کشند و اخبار مهم و حیاتی را در طول روز از طریق رادیو، تلویزیون و روزنامه تحت اختیار ما میگذارند. گاهی برای قدردانی از این عزیزان می توانید با خرید هدایای کوچک آنها را خوشحال کنید. روز هفدهم مرداد که روز خبرنگار هم نام‌گذاری شده است برخی به دنبال خرید یک هدیه مناسب برای تقدیر و تشکر از خبرنگاران اطرافشان هستند. ما در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از هدایایی که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است صحبت کنیم. شکلات می تواند در عین سادگی هدیه خاص و به خصوص محسوب می‌شود. شما با مراجعه به سایت تاپ شکلات می توانید شکلات روز خبرنگار خریداری کنید. این شکلات ها دارای ویژگی ها و مزایایی هستند که در ادامه به آنها می پردازیم.

شکلات روز خبرنگار سفارشی

شاید بسیاری از افراد فکر کنند که شکلات یک ایده بسیار معمولی ایت اما شما می توانید با مراجعه به سایت تاپ شکلات شکلات های سفارشی خریداری نمایید. به طوری که این هدایا فقط مختص شما باشند و بتوانید با انجام یکسری نکات هدیه‌ای خاص و خوشمزه برای فرد مورد نظر خود خریداری کنید. می توانید برای خاص و سفارشی شدن شکلات ها یک متن یا یک عکس را بر روی شکلات چاپ نمایید تا فرد مورد نظر با دیدن آنها به وجد بیاید و از گرفتن آن خوشحال شود. اگر بخواهیم در مورد مزیت شکلات سفارشی بگوییم این است که کمتر کسی پیدا می‌شود که بخواهد یک جمله یا یک عکس به خصوص را روی شکلات چاپ کند. برای همین شما با خرید این نوع شکلات می توانید طرف مقابل خود را شگفت زده کنید.

ویژگی شکلات سفارشی

اگر بخواهیم در مورد ویژگی شکلات روز خبرنگار و شکلات های سفارشی صحبت کنیم باید بگوییم که شما عکس یا متن مورد نظر خود را برای ما ارسال می‌کنید تا ما آن را برای شما روی شکلات‌ها چاپ کنیم. تعداد شکلات ها در بسته بندی های ۱۸ و ۲۴ عددی می باشد و شما می توانید تمامی مراحل گفته شده را به پایان رسانده و سفارش خود را ثبت کنید. طعم شکلات انواع مختلفی دارند که می توانید در یک باکس سفارشی انواع شکلات های شیری، فندقی و تلخ را سفارش دهید. در غیر این صورت می توانید تنها از یک نوع شکلات استفاده کنید و با چاپ عکس روی شکلات آن را خاص تر کنید. برای چاپ عکس روی شکلات بهتر است عکس های مورد نظر را با فرمت جی پی جی بارگذاری کنید تا کیفیت خوبی داشته باشند و محصول نهایی زیبا شود.

قیمت شکلات روز خبرنگار

قیمت شکلات روز خبرنگار با توجه به اینکه سفارشی باشد یا معمولی متفاوت است. زمانی که شما به سایت مراجعه می‌کنید مشاهده خواهید کرد که شکلات ها در باکس های آماده در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته‌اند. اگر مایل باشید می توانید شکلات ها را به صورت آماده خریداری کنید. اگر قصد دارید که شکلات شما سفارشی باشد باید عکس و متن مورد نظر را بارگذاری کنید که در این صورت قیمت شکلات متفاوت خواهد بود. شما با مراجعه به تاپ شکلات می توانید از قیمت انواع باکس شکلات‌ها نیز با خبر شوید و در صورت نیاز انواع شکلات روز مادر، شکلات روز پدر و دیگر مراسم را خریداری کنید.

تاپ شکلات بعنوان تولید کننده شکلات تبلیغاتی و شکلات اختصاصی تمامی شکلات ها برای مراسم و عید ویژه را نیز در اختیار دوستداران شکلات قرار داده است. تاپ شکلات سعی کرده است تا از با کیفیت ترین و بهترین شکلات ها استفاده کند. اصلا نیازی نیست نگران کیفیت شکلات‌ها باشید. همچنین با مراجعه به سایت می توانید انواع باکس های شکلات روز خبرنگار را مشاهده و در صورت نیاز هر یک از آنها را خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *