شکلات روز معلم

شکلات روز معلم

آنچه که مسلم است این است که تمام دانش‌آموزان و دانشجویان در روز معلم برای اساتید و معلمان و خود هدایایی را انتخاب می کنند تا از زحمات آنها قدردانی کنند و باعث خوشحالی آنها شوند. خرید کادو در هر مناسبتی دغدغه های فکری خودش را دارد؛ در نتیجه ممکن است هر فردی در هنگام انتخاب کادو دچار مشکل شود. برای رهایی از این فکر ما در این مقاله هستیم تا راهکارهایی را به شما بگوییم. یکی از بهترین انتخاب ها و هدایا که امروزه بسیاری از افراد از دیدن آن خوشحال می شوند، شکلات است. تاپ شوکو ماین این امکان را برای شما به وجود آورده است که بتوانید در روز جهانی معلم شکلات روز معلم را خریداری و به اساتید خود هدیه دهید.

شکلات روز معلم سفارشی

یکی از متفاوت ترین و بهترین ایده ها که می‌توانید برای هدیه روز معلم از آن استفاده کنید، خرید شکلات های سفارشی است. این هدیه می تواند فقط مخصوص به شما باشد و هیچ کس به فکر آن نباشد. شکلات های سفارشی را می توانید با بهترین و خاص ترین هدیه به عنوان کادوی روز معلم خریداری کنید. این شکلات ها قابلیت سفارشی دارند به این صورت که شما می توانید طرح روی شکلات، متن، طرح بسته بندی و حتی جعبه شکلات ها را نیز خودتان سفارش دهید و سپس هدیه مختص معلم به او هدیه دهید و مطمئن باشید هیچ شخص دیگری مشابه آن را هدیه نخواهد داد.

مزیت این هدیه این است که شکلات بین بیشتر افراد محبوبیت دارد و کمتر کسی است که در مقابل آن مقاومت داشته باشد. این هدیه می تواند یک خاطره در ذهن معلمتان ایجاد کند و اسم شما برای همیشه در یاد او بماند. با مراجعه به سایت تاپ شکلات می توانید شکلات روز معلم را خریداری و آماده کنید.

مشاهده کنید » شکلات روز مادر

ویژگی شکلات‌ سفارشی

شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که شکلات سفارشی دقیقا چه ویژگی هایی دارد. منظور از شکلات سفارشی این است که شما می‌توانید عکس یا متن مورد نظر خود را درون سایت بارگذاری نمایید تا روی شکلات چاپ و نوشته شود. باعث می شود تا شما بتوانید هدیه بسیار ویژه تهیه کنید. شکلات روز معلم در بسته بندی های مختلف ۱۸ عددی و ۲۴ عددی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. شما در هنگام ورود به سایت بعد انجام مراحل سفارش می توانید تعداد آنها را مشخص کنید.

طعم شکلات‌ها

 طعم شکلات هایی که در این باکس‌ها استفاده می شوند متفاوت است. انواع شیری، فندقی و تلخ درون جعبه ها قرار می گیرند. شما می توانید هر سه نوع شکلات در هر جعبه استفاده کنید اما اگر دوست ندارید می توانید یک نوع استفاده کنید. به طور مثال تنها از شکلات شیری در داخل جعبه استفاده کنید و عکس ها را روی آن چاپ نمایید. برای چاپ عکس روی شکلات تعدادی از عکس های مد نظر خود را با فرمت جی پی جی داخل سایت قرار دهید.

قیمت شکلات روز معلم

شکلات ها با توجه به سفارشی بودن یا آماده بودن هزینه متفاوت دارند. شما می توانید شکلات ها را به صورت اختصاصی و با چاپ عکس بر روی آنها سفارش دهید. در غیر این صورت می توانید با مراجعه به سایت تاپ شکلات انواع باکس های آماده برای روز معلم را خریداری نمایید و از زحمات معلم خود تشکر کنید. همچنین اگر زمان بیرون رفتن از خانه و محل کار را ندارید می توانید به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده شکلات اختصاصی تمام عیاری برای خود خریداری کنید.

 تاپ شکلات تمامی شکلات های مراسم، مناسبتی برای اعیاد، شکلات روز معلم، شکلات روز مادر، شکلات روز پدر و بسیاری دیگر را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که می توانید با مراجعه به سایت از قیمت هر یک از این باکس‌ها مطلع شوید و در صورت تمایل آنها را ثبت سفارش کنید.

مشاهده کنید» شکلات روز پدر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.