شکلات روز پدر

شکلات روز پدر

هدیه روز پدر میتواند جزء سخت ترین انتخاب ها باشد. در روز پدر همه افراد سعی می‌کنند که بهترین و مناسب ترین هدیه را برای پدر خود تهیه کنند. گاهی انتخاب هدیه می تواند سخت باشد اما ما میتوانیم با هدیه دادن از زحمات آنها تشکر کنیم. برای مناسبت های مختلف در نظر داشته باشید که بهترین کادو را هدیه دهید. در این مقاله می خواهیم در مورد شکلات روز پدر صحبت کنیم.

سایت تاپ شکلات این امکان را برای شما به وجود آورده است تا بتوانید شکلات‌های مناسبی را به عنوان هدیه به طرف مقابل خود هدیه دهید. همچنین می توانید برای خاص شدن و زیبا شدن شکلات های خود آنها را با جعبه های به خصوص و طرحهای دلخواه انتخاب نمایید. میتوانید عکس مورد نظر خود را بر روی شکلات چاپ کنید و این امکان را دارید که یک محصول بی نظیر و خاص در اختیار پدر خود قرار دهید. همچنین می توانید برای روزها و سالگردهای دیگر نیز از این شکلات ها استفاده کنید. شما می توانید یک جعبه شکیل، زیبا و خلاقانه را انتخاب و با قرار دادن شکلات های به خصوص درون آن یک هدیه مناسب تهیه کنید.

ایده جالب برای روز پدر

شما می توانید برای این روز به سایت تاپ شکلات مراجعه کنید و شکلات های موجود را انتخاب و به صورت سفارشی انتخاب کنید. همچنین می توانید عکس پدر خود را روی آن‌ها چاپ نمایید تا بسیار خاص به نظر برسد. برای همین شکلات ها به همراه تزیین های خاص و به همراه جعبه های مخصوص در اختیار شما قرار می گیرند.

ویژگی شکلات روز پدر

اگر بخواهیم در مورد ویژگی شکلات روز پدر صحبت کنیم می‌گوییم که این شکلات ها بر اساس سلیقه هر فردی ممکن است متفاوت باشد. به طور کلی ٣ مدل شکلات شیری، فندقی و تلخ در باکس‌ها وجود دارد که شما می توانید هر چهار طعم را به عنوان هدیه انتخاب کنید و در جعبه مورد نظر خود قرار دهید. از طرفی دیگر می توانید با توجه به سلیقه پدر خود یکی از طعم‌های شکلات را انتخاب کرده و درون جعبه قرار دهید.

برای خاص شدن می توانید یک متن یا شعر دلخواه خود را سفارش دهید یا اینکه با قرار دادن عکس ها به صورت پازلی یا به صورت یک دست آن را خاص تر کنید. میتوانید شکلات ها را با هر تعدادی در باکس های مخصوص سفارش دهید. این باکس ها یک هدیه رسمی، شیک و خاص هستند که با بهترین شکلات ها و باکیفیت ترین شکلات‌ها تزئین می‌شوند. از برندهای شونیز و آیدین برای آماده کردن باکس‌ها استفاده می شود که ابعاد آن ها سه و نیم در سه و نیم می باشد.

همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت تاپ شکلات انواع طعم های آن را مشاهده و داخل جعبه قرار دهید. در غیر این صورت می توانید باکس های آماده روز پدر را تهیه کنید و آن را در طرح های خاص و مناسبتی سفارش دهید.

بسته بندی شکلات روز پدر

بسته بندی شکلات روز پدر نیز می‌تواند متفاوت باشد. شما می توانید با ورود به سایت در قسمت محصولات ابتدا محصولات و باکس های آماده مخصوص روز پدر را مشاهده کنید؛ اما اگر قصد دارید شکلات ها را با عکس دلخواه خود تزئین کنید می توانید این کار را انجام دهید. شما با هدیه دادن این جعبه میتوانید میزان علاقه خود به پدر خود را نشان دهید و به او یادآوری کنید که همواره به یادش هستید.

خرید شکلات انلاین

اگر فرصت بیرون رفتن ندارید و نمی توانید به فروشگاه ها و پاساژها مراجعه کنید تا یک هدیه خاص خریداری کنید، لازم نیست نگران باشید. سایت تاپ شکلات این امکان را برای شما به وجود آورده است که بتوانید برای تهیه باکس های آماده یا طرح دلخواه به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید. ثبت سفارش آنلاین به شما کمک می‌کند تا در زمان صرفه‌جویی کنید. همینطور با کیفیت ترین و خاص ترین کادو را برای پدر خود خریداری کنید. شما با مراجعه به سایت می توانید در قسمت شکلات روز پدر انواع طرح ها را مشاهده و در صورت تمایل طرح مورد علاقه خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش با عکس مورد نظر به این شکل است که شما در تعداد معین عکس ها را با فرمت jpg درون سایت آپلود می‌کنید. همینطورطور جمله‌ی مورد نظر خود را برای ما در قسمت یادداشت ها می نویسید و عبارت مدنظر شما به همراه نام شما بر روی جعبه هک خواهد شد تا هدیه شما کاملا خاص و سفارشی به نظر برسد. همچنین توجه داشته باشید که هر چه میزان کیفیت عکس بالا تر باشد محصول نهایی زیباتر خواهد بود. شما می توانید بدون طی کردن این مراحل نیز باکس های آماده شکلات روز پدر را به صورت آنلاین سفارش دهید.

مشاهده کنید » شکلات تبلیغاتی

قیمت شکلات روز پدر

قیمت شکلات ها نیز با توجه به تعداد شکلات، طرح خاص، باکس چوبی، فلزی و پلاستیکی متفاوت است. زمانی که به سایت مراجعه می‌کنید و انتخاب های خود را سفارش می دهید می توانید از هزینه شکلات نیز با خبر شوید. به طور کلی ما در این مقاله در مورد شکلات روز پدر صحبت کردیم. شما به راحتی می توانید با مراجعه به سایت تاپ شکلات این ایده جالب را عملی کنید و بهترین باکس را برای پدر خود تهیه نمایید.

مشاهده کنید » شکلات اختصاصی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.