چاپ عکس روی شکلات مشهد

شکلات عکس دار مناسبتی

امروز یکی از هدایایی که در بین مردم بسیار جا افتاده است و افراد آن را دوست دارند. این شکلات ها اینگونه هستند که عکس های مورد نظر شما بر روی آنها چاپ خواهد شد؛ در نتیجه می توانند یک هدیه خاص و جالب برای شما و حتی اطرافیانتان باشد. برای مراسم گوناگون می توانید از جمله تولد این هدیه‌ی بی نظیر را به طرف مقابل هدیه دهید. شکلات های عکس دار هر کدام دارای ویژگی‌های متعددی هستند و ظاهر آنها نیز بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. در این مقاله میخواهیم در مورد چاپ عکس روی شکلات مشهد صحبت کنیم. اگر  دوست دارید که در مورد ویژگی این شکلات بیشتر بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

چاپ عکس روی شکلات با تاپ شوکوماین

شما با مراجعه به سایت تاپ شوکوماین می‌توانید این شکلات ها را در انواع مختلف و طرح های متفاوت خریداری کنید تا به وسیله پست درب منزل تحویل بگیرید. امکان استفاده برای تمامی شهرها وجود خواهد داشت و می توانید با خرید این شکلات هدیه ویژه برای نزدیکان خود تهیه کنید. اگر در دسته افرادی هستید که فکر می کنند شکلات به تنهایی برای هدیه دادن مناسب نیست، به شما می‌گوییم که امروزه شکلات یکی از هدایای به خصوص محسوب می‌شود که افراد آن را دوست دارند. البته شما با طراحی های خاص و عکس های مخصوص بر روی شکلات می توانید آنها را زیباتر و خاص تر جلوه دهید؛ در نتیجه طرف مقابل قابل با دریافت آن خوشحال خواهد شد.

مزایای چاپ عکس روی شکلات مشهد

اگر دوست دارید که عکس‌های خودتان یا عکس یکی از نزدیکانتان را روی شکلات چاپ کنید می‌توانید با انجام مراحل توضیح داده شده درون سایت ثبت سفارش خود را کامل کنید و یک خاطره زیبا برای طرف مقابل ایجاد کنید تا با نگاه کردن به جعبه و شکلات ها همیشه به یاد شما بیفتد. می توانید عکس ها را با هر مناسبتی روی شکلات چاپ نمایید.

 به طور مثال می توانید عکس های خاص طرف مقابل برای تولد، برای اعیاد و مراسم دیگر سفارش دهید. اگر به دنبال یک هدیه خاص هستید ما به شما خرید این شکلات ها را پیشنهاد می کنیم تا بتوانید خاطره و یادگاری مناسبی برای دوست یا نزدیکانتان تهیه کنید؛ زیرا این شکلات ها هدیه خاص هستند. از مزایای این شکلات ها این است که شما می توانید آنها را در جعبه های گوناگون سفارش دهید. برای مثال در جعبه های فلزی، جعبه های چوبی و جعبه‌های پلاستیکی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که در هنگام سفارش می توانید آن را تعیین نمایید.

علاوه بر این، شکلات هایی که برای چاپ عکس از آنها استفاده می شود شکلات های شومیز و آیدین هستند که جزء شکلات های مرغوب ایرانی محسوب می‌شوند و طعم آن ها بی نظیر است. این شکلات ها به گونه ای هستند که برای همه سلیقه ها مناسب است و هر فردی با خوردن آن ها را دوست دارد. شما می توانید پس از دریافت توسط یک روبان یا یک شاخه گل جعبه را تزیین کنید و به طرف مقابل هدیه دهید. چاپ عکس روی شکلات در مشهد با مراجعه به فروشگاه تاپ شوکوماین قابل سفارش است. این فروشگاه بهترین و با کیفیت ترین شکلات ها را برای ساخت هدیه استفاده می‌کند.

از مزایای چاپ عکس روی شکلات در مشهد این است که می توانید هر عکسی که بخواهید روی شکلات چاپ کنید. همینطور می‌توانید عکس‌ها را به صورت یک پازل طراحی کنید یا اینکه بر روی هر شکلات عکس مجزا چاپ شود. همه اینها با ورود به سایت و انجام مراحل قابل انتخاب کردن اند. تک تک شکلات ها با تم های مختلف درون جعبه ها قرار می گیرند.

سه طعم شیری، تلخ و فندقی مجموعه شکلات هایی هستند که در آن ها استفاده می شوند. البته شما می توانید با توجه به روحیه و طعمی دوست داشتنی خود آنها را انتخاب کنید یا اینکه همه آنها را در یک جعبه داشته باشید. این نکته نیز قابل ذکر است همه شکلات‌ها تازه و با کیفیت هستند و با بهترین بسته بندی در اختیار شما قرار می گیرند. درضمن اصلا نگران کیفیت شکلاتها در تاپ شوکوماین نباشید.

بسته‌بندی و چاپ عکس روی شکلات مشهد

بسته شکلات ها از اهمیت ویژه برخوردار است. گاهی ممکن است شما شکلات سفارش داده باشید اما همه آنها خراب شده باشند و به صورت نامناسبی به دست شما رسیده باشند. در فروشگاه تاپ شوکوماین، شکلات ها در جعبه های گوناگون قرار می‌گیرند و با قرار دادن یونولیت و جعبه های مقوایی مناسب جای شکلات ها را محکم می‌کنند تا در حین ارسال دچار مشکل نشوند. ارسال شکلات توسط پست و تیپاکس انجام می‌شود و به شهری که هستید برای شما ارسال خواهد شد. شما اگر در شهر مشهد زندگی می کنید می توانید چاپ عکس روی شکلات در مشهد را امتحان کنید. اگر در شهرهای دیگر هستید هم همینطور. در مقاله های قبلی در مورد چاپ عکس روی شکلات در اصفهان هم صحبت کردیم که اصفهانی های عزیز هم میتوانند در وب سایت تاپ شوکوماین از این مزایا برخوردار شوند.

قیمت چاپ عکس روی شکلات مشهد

نکته دیگری که شاید خیلی از شماها به آن اهمیت بدهید قیمت این باکس‌های شکلات است. هزینه این باکس ها کاملاً وابسته به تعداد شکلات و نوع جعبه‌ای است که انتخاب می کنید. زمانی که به فروشگاه مراجعه نمایید به صورت آنلاین تمامی مراحل برای شما نوشته شده اند. شما می توانید شکلات ها را در تعداد ۲۵ تا ۳۶ تایی انتخاب کنید و هزینه آنها را مشاهده نمایید. در هنگام انتخاب تم های شکلات برای شما در نظر گرفته شده است و با هر سلیقه ای که باشید می توانید آن را تغییر دهید. تاپ شوکوماین امکان چاپ عکس بر روی شکلات مشهد را به شما امکان پذیر کرده است. همینطور میتوانید با مراجعه به سایت یک هدیه خاص برای طرف مقابل تان خریداری نمایید.

مدت زمان ارسال شکلات ها

زمان ارسال شکلات ها نیز متفاوت است؛ اما زمانی که مراحل شکلات سازی به پایان برسد در اولین فرصت برای شما پست خواهند شد. مدت زمان ارسال ممکن است کمی طولانی باشد؛ اما شما می توانید با مراجعه به سایت یک بازه زمانی مشخص را مشاهده نمایید. ما در این مقاله در مورد چاپ عکس روی شکلات در مشهد صحبت کردیم شما می‌توانید به مقالات دیگر از جمله چاپ عکس روی شکلات اهواز نیز مراجعه نمایید و از سراسر کشور عزیزمان ایران این هدیه خاص را برای خود و اطرافیانتان خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.