شکلات با طرح اختصاصی

شکلات تبلیغاتی

استفاده از شکلات با طرح اختصاصی

شکلات با طرح اختصاصی دارای استفاده‌های بسیار مفیدی است که به تازگی توسط بسیاری از مردم شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. دست شما در استفاده از شکلات اختصاصی باز است و می‌توانید در شرایط متفاوت با ایده‌های متفاوت استفاده‌های مختلفی را داشته باشید. برخی به عنوان ابزار تبلیغات برخی نیز به عنوان هدیه و برخی دیگر نیز به عنوان وسیله پذیرایی از این شکلات‌ها استفاده می‌کنند. شما نیز قادرید با هر ایده‌ای که می‌خواهید شکلات اختصاصی خودتان را با طرح مد نظر خودتان داشته باشید. این را نیز مورد توجه قرار دهید که آیا نتیجه این کار برای شما مطلوب خواهد بود یا خیر… چرا که امکان این وجود دارد که نتیجه خوبی را برای شما نداشته باشد و هزینه صرف شده بیهوده باشد.

تاپ ماین آماده دریافت سفارش شکلات با طرح اختصاصی

 شما برای سفارش شکلات با طرح اختصاصی نیاز به مراکزی دارید که در این زمینه فعالیت داشته باشند و بتوانند سفارش شما را به بهترین شکل ممکن آماده سازی کنند و در هرکجای کشور که باشید برای شما ارسال کنند. ما در تاپ شکلات با استفاده از بهترین روش‌های تولید شکلات اختصاصی سعی در کسب رضایت مشتریان داریم و این امکان را به تمامی مردم کشور داده‌ایم تا از هر جای کشور که باشند بتوانند شکلات اختصاصی خودشان را داشته باشند. محدودیتی در استفاده از شکلات اختصاصی وجود ندارد و تمامی افراد می‌توانند طرح اختصاصی خود را برای ما ارسال کنند و شکلات‌های سفارشی سازی شده‌شان را تحویل بگیرند. البته که نحوه دقیق سفارش در پایان این مطلب گفته شده تا هرکس که با این روش آشنایی ندارد بتواند در کمترین زمان سفارش خود را ثبت کند.

شکلات با طرح اختصاصی شرکت‌های تجاری و خدماتی

قسمت زیادی از سفارشات ثبت شده در تاپ شکلات شامل سفارشات شرکت‌های تجاری و خدماتی می‌شود که خودشان دارای استفاده‌های متفاوتی از شکلات‌های اختصاصی هستند. برای مثال برخی از این شرکت‌ها صرفاً از این شکلات‌های به عنوان شکلات پذیرایی استفاده می‌کنند و در جلسات و سمینارها از این شکلات‌ها استفاده می‌کنند. این ضمن اینکه باعث منحصر به فرد جلوه دادن شرکت می‌شود می‌تواند میزان قابل قبولی انرژی را به اعضای جلسه و کارکنان بدهد که بسیار تأثیرگذار خواهد بود. اما شما صرفاً ملزم به این استفاده نیستید و دست شما در استفاده از شکلات اختصاصی‌تان باز است و می‌توانید هر ایده‌ای را که دارید عملی کنید. دقت داشته باشید در استفاده‌های پذیرایی نیز  شکلات اختصاصی جنبه تبلیغاتی دارد و می‌تواند نظر اعضای جلسه را بیشتر به شرکت جلب کرده و نشان از اهمیت فعالیت شرکت برای افرادی که در جلسه حضور دارند داشته باشد. البته که مدیران شرکت استفاده‌های دیگری نیز از شکلات سفارشی‌سازی شده خودشان دارند و برای مثال به عنوان هدیه تبلیغاتی از آن استفاده می‌کنند. ضمن اینکه استفاده‌های دیگری نیز می‌توان از این ابزار داشت و نظر افراد زیادی را به خود جلب کرد.

بسته‌بندی شکلات با طرح اختصاصی

استفاده هر شخص و مجموعه از شکلات با طرح اختصاصی متفاوت است و هر شخص می‌تواند استفاده‌ای داشته باشد. اما بهترین نحوه استفاده این است که دارای بسته‌بندی ایده آلی باشد. بسته بندی بر اساس استفاده متفاوت است گاهی برای هدیه است و گاهی برای پذیرایی. اشخاص نیز متفاوت هستند و باید دقت داشته باشید شخصی که بناست به او هدیه دهید کیست و چه نسبی با شما دارد. همچنین در رابطه با پذیرایی باید شرایط را در نظر بگیرید و با در نظر گرفتن شرایط قادرید تا که شکلات اختصاصی خود را با بسته‌بندی ایده آل آن موقعیت مورد استفاده قرار دهید. این موضوع بسیار مهمی است که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند. شرایط استفاده شما را ملزم به این می‌کند که طراحی و بسته‌بندی شکلات شرکتی شما متناسب با موقعیتی که در آن قرار دارید باشد.

شکلات با طرح اختصاصی بهترین ایده برای کافه‌ها

اخیراً کافه‌ها در اکثر شهرهای کشور رواج دارد و استفاده از شکلات با طرح اختصاصی برای آن‌ها می‌تواند بسیار ایده آل باشد. در حقیقت نوعی اختصاصی سازی لاکچری که می‌تواند بیشتری جلب توجه را برای آن‌ها داشته باشد و به نوعی آن‌ها را منحصر به فرد کند. در حقیقت بسیاری از فروشگاه‌ها به دنبال ایده‌هایی هستند تا بتوانند جذب مشتری کنند و به نوعی روش اختصاصی خودشان را داشته باشند. این ایده می‌تواند برای کافه‌ها بسیار ایده آل باشد و به نوعی سفارشی سازی بسیار جذابی است. این به این معنا است که شکلات تلخی که در کنار کافه‌ها برای مشتریان سرو می‌شود سفارشی سازی شده با برند کافه شما باشد. این بسیار جذاب است و قطعاً برای مشتریان شما نیز بسیار جالب توجه خواهد بود. البته که استفاده از این روش هزینه زیادی ندارد و می‌توانید برای یک‌بار هم که شده برای مشاهده واکنش مشتریان این کار را انجام دهید و نتیجه را مورد بررسی قرار دهید. این صرفاً برای افرادی توصیه می‌شود که برندشان و رضایت مشتری اهمیت بسیار زیادی برای آن‌ها دارد.

شرکت‌های هواپیمایی و شکلات اختصاصی برند

استفاده از شکلات اختصاصی بسیار زیاد است اما یک مورد که بسیار نیز کاربردی است و مشتری بسیار زیادی دارد شکات اختصاصی برای شرکت‌های هواپیمایی است. این دسته از شرکت‌ها ملزم به پذیرایی از مسافرین خود هستند و حال چه بهتر که وسیله پذیرایی از مهمانانشان شکلاتی باشد که توسط برند آن‌ها سفارشی سازی شده باشد. قطعاً این می‌تواند بسیار منحصر به فرد باشد و اهمیت فعالیت را به مسافرین نشان دهد. البته این صرفاً یک وسیله پذیرایی نیست بلکه به عنوان تراکت تبلیغاتی شرکت نیز محسوب می‌شود. البته سفر می‌تواند باعث خستگی مسافرین شود این شکلات می‌تواند با موادی که دارد باعث رفع خستگی مسافرین به میزان بسیار خوبی شود. اما مهم‌ترین موضوع این است که این خاطره در یاد آن‌ها باقی خواهد ماند و این احتمال وجود دارد که برای سفر بعدی‌شان شرکت شما را انتخاب کنند.

این در رابطه با شرکت‌های اتوبوس‌رانی نیز به همین‌گونه است و به دلیل اینکه آن‌ها نیز ملزم به پذیرایی از مسافرین خود هستند می‌توانند با استفاده از شکلات اختصاصی با برند شرکت خود از مهمانان پذیرایی کنند. این ایده بسیار جذابی است که می‌تواند شرکت مسافربری شما را برای مدت‌های طولانی در خاطر مسافرین به جای بگذارد.

.

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شخصی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید ثبت سفارش انجام شود،لطفا نام و نام خانوادگی ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

🛑بعد ثبت مبلغ بسته رو به شماره کارت

۵۰۲۲۲۹۱۰۶۶۰۱۴۲۹۹

بانک پاسارگاد به نام آقای مهران اسکندری

واریز می‌کنید و عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شرکتی و سازمانی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید یک پیش فاکتور صادر شود ،لطفا اطلاعات کامل مجموعه  ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

نکته : پیش فاکتور یک تاریخ اعتباری دارد که اگه بگذره باید مجدد قیمت و تاریخ تحویل را استعلام بگیرید

🛑بعد واریز پیش پرداخت  عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس طراح مجموعه با شما تماس می‌گیرد توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

کلا سفارشات رو به سه دسته تقسیم کنید

  • سفارشات شرکتی و سازمانی که سفارشات عمده در نظر گرفته می‌شود
  • سفارشات مراسم های شخصی شامل تولد ولنتاین و …
  • سفارشات بسته های مناسبتی آماده مثا شب یلدا ، اعیاد ملی مذهبی و …

*برای تولید شکلات اختصاصی نیاز به ساخت یک قالب هست که این قالب در سفارشات عمده و شخصی متفاوت است*

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.