چاپ عکس روی شکلات در کرج


کرج تحت پوشش شکلات‌های سفارشی تاپ چاکلت

چاپ عکس روی شکلات در کرج همانند سایر شهرهای سراسر کشور دارای مصارف متعددی از قبیل تبلیغاتی، پذیرایی، هدیه و… است. این به انتخاب خود شماست که طرح و تصویر درج‌شده شکلات چگونه باشد. کرج یکی از شهرهای بزرگ است و نیاز به چنین امکاناتی در این شهر بسیار مهم است. پس می‌توانید در هرکجای این شهر که هستید توسط تاپ چاکلت سفارش خود را ثبت کرده و در محل مورد نظر سفارش را دریافت کنید. شما قادرید با هر استفاده‌ای که دارید سفارشتان را به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت در تعداد دلخواه برایتان این سفارش را آماده و ارسال کنیم. برخی در مهمانی، برخی به عنوان هدیه، برخی به عنوان وسیله تبلیغاتی و بسیاری از ایده‌های دیگر از این شکلات‌ها استفاده می‌کنند.

چگونه می‌توان شکلات را سفارشی سازی نمود؟

اگر که به دنبال یک ایده تبلیغاتی هستید و در شهر کرج زندگی می‌کنید، چاپ عکس روی شکلات در کرج توسط فروشگاه تاپ چاکلت ایده بسیار جالبی است که می‌توان در مدت زمان بسیار کمی با هزینه کمتر و تعداد دلخواه این سفارش را ثبت کرد. ما در تاپ چاکلت ایده‌های استفاده از شکلات را برای افراد به منظور استفاده از این شکلات‌ها ارائه می‌دهیم تا بتوانند با در هر شرایطی از این شکلات‌ها بهترین استفاده را داشته باشند. در انتهای این مطلب نحوه سفارش این شکلات‌ها توسط فروشگاه تاپ چاکلت را بیان کرده‌ایم پس می‌توانید با مطالعه این بخش به راحتی با نحوه سفارش آشنا بشوید. شما قادرید انواع استفاده را از این شکلات‌ها داشته باشید برای اینکه بیشتر با این روش آشنا شوید می‌توانید با دنبال کردن ما در پلتفرم اینستاگرام نمونه کارهای سفارش داده شده را مشاهده کنید. این می‌تواند به شما کمک کند تا در انتخابتان مصمم‌تر شوید و به این روش ایمان بیاورید.

سفارشی سازی شکلات توسط شرکت با لوگوی اختصاصی

چاپ عکس روی شکلات در کرج همان‌طور که گفته شد استفاده‌هایی را دارد که می‌توان در سایر شهرهای کلان کشور از شکلات داشت. برخی ارگان‌ها با استفاده از این روش ایده‌های تبلیغاتی خود را اعمال می‌کنند. این می‌تواند توسط آن‌ها استفاده‌های بسیار زیادی داشته باشد که بر اساس فضایی که ایجاد می‌کنند از آن استفاده می‌کنند. یکی از این استفاده‌ها سرو این شکلات‌ها در سمینارهای شرکت و جلساتی است که به منظور جذب سرمایه‌گذار صورت می‌گیرد. این صرفاً یکی از این موارد است. برخی از شرکت‌های تجاری نیز به همراه محصولاتی که توسط مشتری سفارش داده شده از این شکلات‌ها به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند. استفاده از این شکلات‌ها بسیار زیاد است و خودتان نیز می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه استفاده‌ای از این شکلات‌های داشته باشید. اما باید بگوییم که شرکت‌های تجاری و خدماتی ، دولتی و غیردولتی از مشتریان شکلات‌های اختصاصی هستند و با استفاده از این روش هدف‌هایی را فتح می‌کنند. دقت داشته باشید شما نیز می‌توانید در تجارت خود در هر سطحی بهترین استفاده را از این شکلات‌ها بکنید و نام خود را بیش از پیش بر سر زبان‌ها بیندازید.

چاپ عکس روی شکلات - شکلات چهره

شرکت‌های هواپیمایی و اتوبوس‌رانی و شکلات‌های سفارشی سازی شده

چاپ عکس روی شکلات در کرج می‌تواند توسط شرکت‌های هواپیمایی و اتوبوس‌رانی نیز صورت بگیرد. این شرکت‌های با درج لوگوی شرکت بر روی شکلات و سفارشی سازی آن از مسافرین خود در طی سفر پذیرایی می‌کنند. این می‌تواند به مسافران جان تازه‌ای بخشد چرا که شکلات دارای کافئین است و یک انرژی مضاعف را به افراد منتقل خواهد کرد. این هم یک روش تبلیغاتی است و هم و یک وسیله پذیرایی که قادر است بهترین نتیجه را برای این شرکت‌ها داشته باشد. الزام شرکت‌های هواپیمایی به پذیرایی نیز باعث شده تا به دنبال روش‌هایی باشند تا که از مسافرین خود به بهترین شکل ممکن پذیرایی کنند. پس شکلات می‌تواند یک ایده لاکچری و قابل قبول باشد که هم مسافرین را راضی می‌کند و هم می‌تواند با کسب رضایت مسافرین یک ایده تبلیغاتی برای شرکت باشد. این می‌تواند به شرکت کمک کند تا مسافرین را راضی نگه داشته تا برای سفرهای بعدی خود نیز از شرکت شما استفاده کنند.

سفارشی سازی شکلات‌ها با درج عکس خصوصی

این امکان برای افراد وجود دارد که با چاپ عکس روی شکلات در کرج در مهمانی‌های خصوصی خود از این شکلات‌ها استفاده کنند. شما قادرید تا با استفاده از این روش و با درج تصویر خود بر روی شکلات هر استفاده‌ای را که می‌خواهید عملی کنید. برای مثال می‌توانید در جشن تولد خودتان که مهمانان کمتری را دعوت می‌کنید با استفاده از شکلات‌هایی که تصویر شما بر روی آن درج‌شده از مهمانان جشن تولدتان پذیرایی کند. این می‌تواند صرفاً تصویر شخص شما نباشد و می‌توانید از یک طرح مرتبط با مراسم استفاده کنید. برخی از افراد نیز از این روش در مراسمات عروسی استفاده می‌کنند. تصویر درج‌شده بر روی شکلات یا شامل تصویر عروس و داماد است یا یک طرح اختصاصی با پیام تبریک این جشن خواهد بود. این یک وسیله پذیرایی بسیار جذاب است که می‌تواند در یادها برای مدت‌های بسیار زیادی باقی بماند.

هدیه برای نوزاد تازه متولد شده

چاپ عکس روی شکلات در کرج دارای مصارف متعددی است که هدیه دادن نیز یکی از این ایده‌ها محسوب می‌شود. از همین جهت بعضی به منظور هدیه نوزاد تازه متولد شده این شکلات‌ها را سفارش می‌دهند و این شکلات شامل یک طرح با پیام‌های تبریک برای والدین فرزند می‌باشد. اگر که شما نیز به تازگی در فامیلتان نوزادی متولد شده می‌توانید با شکلات‌های هدیه با طرح دلخواه عرض تبریک خود را برای آن‌ها به‌صورت سفارشی در یک مهمانی تقدیمشان کرده و این قدم نو رسیده را به آن‌ها تبریک عرض کنید. این می‌تواند برای تمامی افراد شگفت انگیز باشد و حقیقتاً که ایده‌ایست که افراد کمی از آن استفاده می‌کنند. پس شما اولین شخص در فامیلتان باشید که با این روش والدین هر فرزند تازه متولد شده را سورپرایز می‌کند.

هدیه تولد و سایر مناسبات با طرح یا تصویر اختصاصی

از سری استفاده‌های شکلات به هدیه اشاره کردیم. این می‌تواند توسط شما به‌صورت سفارشی سازی شده باشد که یا شامل تصویر شخص است یا که یک پیام بر اساس آن مناسبت. هر مناسبتی می‌تواند طرح مخصوص به آن روز را داشته باشد. مناسبت‌هایی اعم از روز پدر، روز مادر، روز پرستار، روز پزشک، روز معلم و سایر مناسبت‌هایی که می‌توانید با استفاده از هدیه اهمیت شخص برای خودتان را به وی نشان دهید. شکلات هدیه صرفاً از طرف شخص به شخص دیگری داده نمی‌شود و می‌تواند توسط ارگان‌ها نیز به کارکنانشان داده شود. برای مثال هدیه روز پرستار توسط بیمارستان به پرستاران بیمارستان…

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شخصی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید ثبت سفارش انجام شود،لطفا نام و نام خانوادگی ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

🛑بعد ثبت مبلغ بسته رو به شماره کارت

۵۰۲۲۲۹۱۰۶۶۰۱۴۲۹۹

بانک پاسارگاد به نام آقای مهران اسکندری

واریز می‌کنید و عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شرکتی و سازمانی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید یک پیش فاکتور صادر شود ،لطفا اطلاعات کامل مجموعه  ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

نکته : پیش فاکتور یک تاریخ اعتباری دارد که اگه بگذره باید مجدد قیمت و تاریخ تحویل را استعلام بگیرید

🛑بعد واریز پیش پرداخت  عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس طراح مجموعه با شما تماس می‌گیرد توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

کلا سفارشات رو به سه دسته تقسیم کنید

  • سفارشات شرکتی و سازماتی که سفارشات عمده در نظر گرفته می‌شود
  • سفارشات مراسم های شخصی شامل تولد ولنتاین و …
  • سفارشات بسته های مناسبتی آماده مثا شب یلدا ، اعیاد ملی مذهبی و …

*برای تولید شکلات اختصاصی نیاز به ساخت یک قالب هست که این قالب در سفارشات عمده و شخصی متفاوت است*

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.