چاپ عکس روی شکلات در شیراز

شکلات تصویری | چهره

شکلات‌های سفارشی‌سازی شده توسط تصاویر انتخابی

چاپ عکس روی شکلات در شیراز یک ایده جدید است که بسیاری از مراکز و افراد به تازگی با آن آشنا شده‌اند.استفاده این شکلات‌ها بیشتر برای هدیه، پذیرایی و تبلیغات است که در شیراز استفاده زیادی دارد اما به دلیل اینکه به تازگی در بورس قرار گرفته هنوز بسیاری از افراد با آن آشنایی کافی را ندارند. ما نیز در تاپ چاکلت قصد معرفی این ایده را داریم تا بتوانید برای موقعیت‌هایی که می‌خواهید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است به منظور تمامی استفاده‌ها در انواع طراحی می‌توانید سفارشتان را به تیم حرفه‌ای تاپ چاکلت بسپارید تا ما برای شما شکلات‌های سفارشی‌سازی شده را با بهترین کیفیت در زیباترین بسته‌ها برایتان آماده‌سازی و ارسال کنیم. فرقی ندارد قصد استفاده از شکلات با درج تصویر اختصاصی را به چه منظوری دارید. ما می‌توانیم برای اینکه شما در آن استفاده نتیجه مطلوبی را دریافت کنید کار باکیفیت و قابل تأییدی را برای شما آماده‌سازی کنیم. ضمانت کیفیت نیز برای سفارشات اعمال کرده‌ایم تا مشتریان با خیال آسوده سفارش شکلات‌های خود را به تیم ما بسپارند.

شکلات‌های اختصاصی با تصویر دلخواه مشتری

قطعاً با چاپ عکس بر روی بسیاری از خوراکی‌ها و تجهیزات آشنایی دارید اما اینکه قادر باشید بر روی شکلات نیز تصویر دلخواه را چاپ کنید قطعاً برای شما تازگی خواهد داشت. چاپ عکس روی شکلات در شیراز دارای استفاده‌های متعددی است که توسط افراد و ارگان‌های متفاوت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. سفارشات قابلیت اختصاصی سازی در جعبه روکش شکلات و تصویر درج شده بر روی شکلات را دارید. تصویر می‌تواند به انتخاب شما متفاوت باشد و برای استفاده‌های متفاوت در تعداد دلخواه تولید شود. برخی به منظور تبلیغات برای شرکت یا فروشگاه خود از شکلات با درج برند استفاده می‌کنند. برخی نیز به منظور هدیه دادن شکلات را با طرح تولد یا تصویر شخص یا یک طرح متناسب با مناسبی که به آن منظور قصد هدیه دادن را دارند شکلات را سفارشی‌سازی می‌کند. برخی نیز از شکلات سفارشی‌سازی شده به عنوان وسیله پذیرایی در مهمانی‌های خود استفاده می‌کنند.

چاپ عکس روی شکلات - شکلات چهره

شکلات سفارشی‌سازی شده تبلیغاتی با لوگوی کمپانی

چاپ عکس روی شکلات در شیراز دارای استفاده‌های متعددی است که در بالا به‌طور کلی ذکر کردیم. اما استفاده به عنوان وسیله تبلیغاتی می‌تواند در معرفی کسب و کارها علی‌الخصوص شرکت‌های تجاری و خدماتی بسیار مفید باشد. برخی کمپانی‌های بزرگ و کوچک در سطح شهر شیراز به منظور اینکه برند خود را بیشتر به عموم مردم معرفی کنند یا شرکتشان را به میزان زیادی در سطح بالاتری نشان دهند از این شکلات‌ها استفاده می‌کنند. شکلاتی که با برند آن شرکت سفارشی‌سازی شده و یک لوگوی شکلاتی دل‌نشین محسوب می‌شود که می‌تواند برای مدت‌های زیادی در ذهن مصرف‌کننده باقی بماند. از همین جهت بسیاری از شرکت‌ها حاضرند این هزینه را بدهند تا خود را بیش از پیش معرفی کنند. این صرفاً استفاده شکلات برای این شرکت‌ها نیست بلکه به منظور پذیرایی از سهامداران و کارمندان شرکت نیز از آن استفاده می‌کنند و سمینارها نیز یک موضوع بسیار مهم است که شکلات می‌تواند یکی از وسیله‌های پذیرایی توسط شرکت باشد. قطعاً این وسیله پذیرایی می‌تواند کمک شایانی به آن‌ها بکند تا بهتر دیده شوند و در چشم سهامداران و مشتریان و… خود را اثبات کنند. این نشان از اهمیت کار برای سهامداران شکرت دارد و می‌تواند یک نقطه عطف برای مدیر عامل شرکت باشد که توانسته با این روش اهمیت فعالیت شرکت را به آن‌ها نشان دهد.

بانک‌های شیراز مشتری شکلات سفارشی

چاپ عکس روی شکلات در شیراز یک ایده جالب برای بانک‌ها بود. آن‌ها با این روش اقدام به دادن هدیه تبلیغاتی به مشتریان اصلی خود می‌کنند. شکلات‌ها با لوگوی بانک سفارشی‌سازی شده و با یک روکش و در نهایت یک جعبه شیک به آن‌ها هدیه داده می‌شود. این هدیه به میزان زیادی باعث جذب مشتری بیش از پیش می‌شود. یک نکته مهم در رابطه با هدیه تبلیغاتی که بانک‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند این است که پس از هدیه دادن به افراد بیشتری نشان داده می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود این افراد به بانک تمایل پیدا کنند و افراد بیشتری را با شما آشنا کنند. قطعاً این کار می‌تواند به شما کمک کند تا بیشتر از قبل مشتری را به خود جذب کنید و افراد بیشتری را نیز به سمت شما بکشاند. این یک موضوع اثبات شده است که با تحقیق به دست آمده است. بگذارید برایتان بیان کنیم. اگر شما از هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، بنا به میزان جذابیت هدیه می‌توانید نشان خود را تا حداقل دو سال در ذهن آن شخص ثبت کنید. این در 80 درصد از افراد ثابت شده است. پس از این شما توسط اشخاصی که از این هدیه استفاده می‌کنند به‌طور زنجیره‌ای به افراد بیشتری معرفی می‌شوید. پس در نتیجه افراد بیشتری شما را خواهند شناخت. لازم به ذکر است این هم در سرمایه‌گذاری کوتاه مدت و هم بلند مدت می‌تواند مفید واقع شود.

شکلات با درج عکس خصوصی

بسیاری از افراد از چاپ عکس روی شکلات در شیراز استفاده خصوصی دارند. این چگونه است؟ برای شما دو مثال خواهیم زد تا بیشتر با آن آشنا شوید و در صورت اینکه بخواهید از این روش استفاده کنید می‌توانید با تاپ چاکلت ارتباط برقرار کنید.

برخی از افراد مشهور یا افرادی که مهمانی‌هایی را برگزار می‌کنند به خاطر اینکه مهمانی را اختصاصی سازی کنند از شکلات‌هایی که با تصویر خودشان طراحی شده این کار را انجام می‌دهند. بر روی شکلات‌ها تصویر شخص و یا یک طرح اختصاصی درج می‌شود و در نهایت روی میز مهمانان سرو می‌شود. این ایده در سلبریتی‌ها بسیار پرکاربرد است و برای مهمانان نیز بسیار جالب توجه است.

در مثال دیگر افراد زیادی به منظور استفاده در مراسمات عروسی و تولدها از این ایده به همان شکل استفاده می‌کند. تصویر عروس و داماد یا شخصی که تولد اوست می‌تواند تصویر درج شده بر روی شکلات باشد. این نیز استفاده دیگری است که می‌تواند برای عموم مردم جالب باشد.

درج عکس روی شکلات به عنوان عکس هدیه تولد و دیگر مناسب‌ها

مناسبت‌های متعددی وجود دارد که می‌توان با چاپ عکس روی شکلات در شیراز به عنوان هدیه استفاده کرد. هدیه‌ای خاص از طرف شما به افراد متفاوت. تصویر شخص یا یک طرح اختصاصی می‌تواند بر روی شکلات درج شود و آن شخص را بسیار خوشحال کند. ایده‌ای که قطعاً تازگی دارد و می‌تواند شخص مورد نظر را به میزان قابل قبولی سورپرایز کند.

دقت در انتخاب هدیه می‌تواند بسیار مهم باشد. هدیه باید به‌گونه‌ای باشد که شخص همیشه آن را در ذهن داشته باشد. خاص بودن در این مورد می‌تواند اهمیت شخص برای شما را نشان دهد. پس چه هدیه‌ای بهتر از شکلات با تصویر شخص مورد نظر.

نتیجه‌گیری چاپ عکس روی شکلات در شیراز

در ادامه نحوه سفارش این شکلات‌ها را به‌طور کامل توضیح داده‌ایم و اگر سؤالی نیز وجود داشته می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و با آن‌ها در میان بگذارید. دقت در نحوه سفارش نیز اهمیت زیادی دارد پس طبق اصول بیان شده سفارشتان را نهایی کنید و از این شکلات‌ها استفاده کنید و نتیجه قابل قبولی را دریافت کنید.

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شخصی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید ثبت سفارش انجام شود،لطفا نام و نام خانوادگی ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

🛑بعد ثبت مبلغ بسته رو به شماره کارت

۵۰۲۲۲۹۱۰۶۶۰۱۴۲۹۹

بانک پاسارگاد به نام آقای مهران اسکندری

واریز می‌کنید و عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شرکتی و سازمانی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید یک پیش فاکتور صادر شود ،لطفا اطلاعات کامل مجموعه  ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

نکته : پیش فاکتور یک تاریخ اعتباری دارد که اگه بگذره باید مجدد قیمت و تاریخ تحویل را استعلام بگیرید

🛑بعد واریز پیش پرداخت  عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس طراح مجموعه با شما تماس می‌گیرد توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

کلا سفارشات رو به سه دسته تقسیم کنید

  • سفارشات شرکتی و سازماتی که سفارشات عمده در نظر گرفته می‌شود
  • سفارشات مراسم های شخصی شامل تولد ولنتاین و …
  • سفارشات بسته های مناسبتی آماده مثا شب یلدا ، اعیاد ملی مذهبی و …

*برای تولید شکلات اختصاصی نیاز به ساخت یک قالب هست که این قالب در سفارشات عمده و شخصی متفاوت است*

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.