شکلات تبلیغاتی ارزان

شکلات شرکتی اختصاصی

با کمترین هزینه برند خود را در هر زمینه تبلیغات کن!

از مناسب‌ترین روش‌های تبلیغات می‌توان به شکلات تبلیغاتی ارزان اشاره داشت. این روش به‌منظور کاهش هزینه تبلیغات استفاده زیادی دارد و در عین حال می‌تواند برای شما بسیار کارآمد باشد. بسیاری از مراکزی که از این ایده به‌منظور تبلیغات استفاده کرده‌اند نتیجه مطلوبی را از این روش گرفته‌اند. دقت داشته باشید پس از سفارش این شکلات‌ها چه از فروشگاه لاکچری‌لایت و چه سایر مراکز فروش شکلات‌های سفارشی لازم است تا که طبق اصول و برنامه از این شکلات‌ها استفاده نمایید. روش‌های تبلیغاتی متعددی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از شکلات‌هایی که برندتان بر روی آن درج شده از این روش‌ها استفاده کنید و روز به روز بیش از پیش خود را به عموم مردم معرفی کنید.

تبلیغات کم هزینه با شکلات

شکلات تبلیغاتی ارزان ایده‌ای بسیار عالی است برای تمامی افرادی که به‌منظور توسعه کسب و کارشان به دنبال یک ایده تبلیغاتی ارزان هستند. شکلات‌هایی که برند شما را به مردم نشان می‌دهند یا شما را در ذهنشان نیز هک می‌کنند. این باعث می‌شود برای مدت طولانی شما را در یاد داشته باشد. سعی کنید مخاطب هدف شما برای این شکلات‌ها افراد مناسبی باشند که به کسب و کار شما مرتبط باشند تا نتیجه را بتوانید به‌طور واضح مشاهده کنید. قطعاً شکلات تبلیغاتی می‌تواند بهترین راهکار تبلیغاتی باشد که در عین کم قیمت بودن نتیجه جالب توجهی را برای شما خواهد داشت. برای اطلاع بیشتر از نحوه سفارش انتهای مطلب توضیحات کامل داده شده است.

پیشی گرفتن از رقبا به مرور زمان

اگر به دنبال افزایش سرعت پیشرفت خود هستید و قصد دارید تا رقبایتان را با سرعت زیادی پشت سر بگذارید شکلات تبلیغاتی ارزان ایده مناسبی است اما لازم است خدمات شما نیز قابلیت مقابله با رقبایتان را نیز داشته باشد. هر ایده تبلیغاتی در برابر کیفیت بالا مدت زیادی دوام نخواهد آورد و اگر رقیب شما کیفیت مطلوب‌تری را در خدمات و محصولات داشته باشد پس از مدتی به دلیل کیفیت محصولات و خدمات توسط ساده‌ترین متدهای تبلیغاتی از شما پیشی خواهد گرفت. پس لازم است کیفیت مطلوبی را در کسب و کارتان ارائه دهید و با این روش تبلیغاتی برای همیشه کسب و کارتان را به مردم معرفی کنید. در رابطه با لزوم تبلیغات بیشتر خواهیم گفت.

تبلیغات در قالب هدیه

دسته عظیمی از تبلیغات به دلیل آن‌که مشتری اهمیت زیادی برای آن‌ها دارد در قالب هدیه داده می‌شود. شکلات تبلیغاتی ارزان نیز یکی از این روش‌هاست که می‌توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی از آن استفاده کنید. مراکز متعددی وجود دارد که با استفاده از این روش توانسته به میزان قابل توجهی مخاطبین خود را جذب و همکاری با آن‌ها را تداوم بخشد. استراتژی این ایده به این گونه است که آن دسته از افرادی که یک هدیه تبلیغاتی دریافت می‌کنند 80 درصدشان این هدیه را در خاطرشان خواهند داشت. بسیاری نیز وسیله‌ای خواهد شد برای تبلیغات شما در بین عموم مردم که قطعاً می‌توانند برای شما مفید واقع شوند. درصد بسیار زیادی از آن دسته از کسانی که شامل تبلیغات شما می‌شوند یا به همکاری با شما ادامه خواهند داد و یا افرادی جدید به همکاری با شما کلید خواهند زد.

ایده‌ای برای بانک‌ها

شکلات تبلیغاتی ارزان ایده‌ای بسیار مناسب برای آن دسته از بانک‌هایی است که قصد تداوم همکاری با مشتریانی را دارند که بسیار خوش حساب هستند و دارای مبلغ زیادی در آن شعبه هستند. این ایده بسیار جذاب توانسته کمک شایانی در این امر به بسیاری از بانک‌ها داشته باشد. مشتریان زیادی نیز توسط تاپ چاکلت از سمت بانک‌های متعدد از این روش استفاده کرده‌اند. این بر اساس همان نگاه آماری نیز به هدایای تبلیغاتی نشانگر آن است که مشتری بانک برای مدت طولانی این هدیه شما را در ذهن خواهد داشت و برای زمان زیادی در ذهن آن شخص خواهید ماند. این به آن معناست که می‌توانید مشتریان جدیدی را نیز در مدت طولانی‌تر به سمت خود جذب کنید. این یک دید استراتژیکی به تبلیغات ارزان قیمت توسط شکلات است که قطعاً قدرت زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. قطعاً هر شخصی که از هدیه شما بهره‌مند شده یک نیروی تبلیغاتی برای خواهد شد و به افراد بیشتری نیز شما را معرفی خواهد کرد.

تبلیغات با شکلات سفارشی سازی شده

شکلات روشی است که می‌توانید توسط آن تبلیغاتی با قیمت بسیار کم را ارائه دهید. اما این می‌تواند به روش‌های متفاوتی نیز صورت بگیرد. دقت داشته باشید صرفاً برند نیست که روی شکلات‌ها درج می‌شود شما می‌توانید از نوشته و سایر طراحی ‌ها نیز استفاده کنید با یک شعار که قادر به جذب مشتری باشد. در ضمن شکلات خود نیز به تنهایی بدون هیچ‌گونه طراحی و قالب می‌تواند در جذب مشتری تأثیرگذار باشد حال به این نیز دقت داشته باشید که شما برندتان را بر روی آن نیز درج کرده باشید. این از هر جهت می‌تواند برای شما مفید واقع شود. اولاً که نشان‌دهنده آن است که شما اهمیت زیادی به کارتان می‌دهید و در هر جایی از کارتان نظم و بهترین بودن را نشان خواهید داد. قطعاً هرچه وسیله پذیرایی دارای جنبه لاکچری‌تری باشد مشتریان بیشتر و با کیفیت‌تری به سمت شما جذب خواهند شد. و در نهایت کمتر کسی است که به شکلات علاقه نداشته باشد. اغلب مردم به شکلات علاقه دارند و این می‌تواند برای آن‌ها بسیار جذاب باشد.

قیمت در تبلیغات

شکلات تبلیغاتی ارزان فقط یک روش از میان بسیاری از متدهای تبلیغاتی است که می‌توانید استفاده کنید اما قیمت قطعاً می‌تواند تأثیر بسیار زیادی را بر انتخاب ایده داشته باشد. یک مورد دیگر نتیجه آن است که می‌بایست نسبت به هزینه‌ای که صرف این متد تبلیغاتی می‌شود مقرون به صرفه باشد. به این معنا که شما هزینه‌ای را که صرف تبلیغات می‌کنید برای شما جذب مخاطب و مشتری داشته باشد در غیر این صورت استفاده از سایر متدها بهتر است. اما شکلات نسبت به روشی که از آن استفاده می‌کنید می‌تواند بسیار نتیجه مطلوبی داشته باشد و یکی از بهترین ایده‌های تبلیغاتی در چند سال اخیر محسوب شده که در عین نتیجه‌گیری مناسب قیمت کمی را نیز دارد. در ضمن در بین ایده‌های تبلیغاتی ارزان قیمت شکلات تبلیغاتی یکی از این دسته است که قیمت مناسبی نیز دارد.

جمع بندی نهایی

در صورتی که قصد سفارش شکلات به‌منظور استفاده در هر کسب و کاری را دارید می‌توانید از طریق روش‌های زیر اقدام نمایی. دقت داشته باشید تمامی موارد را گزینه به گزینه رعایت کنید و در صورت اینکه در رابطه با سفارشات سؤالی داشتید توسط پشتیبانی تاپ چاکلت می‌توانید به پاسخ سؤالاتتان برسید.

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شخصی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید ثبت سفارش انجام شود،لطفا نام و نام خانوادگی ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

🛑بعد ثبت مبلغ بسته رو به شماره کارت

۵۰۲۲۲۹۱۰۶۶۰۱۴۲۹۹

بانک پاسارگاد به نام آقای مهران اسکندری

واریز می‌کنید و عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شرکتی و سازمانی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید یک پیش فاکتور صادر شود ،لطفا اطلاعات کامل مجموعه  ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکس ارسال بفرمایید

نکته : پیش فاکتور یک تاریخ اعتباری دارد که اگه بگذره باید مجدد قیمت و تاریخ تحویل را استعلام بگیرید

🛑بعد واریز پیش پرداخت  عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس طراح مجموعه با شما تماس میگیرد توضیحات لازم در مورد سفارشتون شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتطر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تاییدهم کارتون میره برای تولید

تمام😊

کلا سفارشات رو به سه دسته تقسیم کنید

  • سفارشات شرکتی و سازماتی که سفارشات عمده در نظر گرفته میشود
  • سفارشات مراسم های شخصی شامل تولد ولنتاین و …
  • سفارشات بسته های مناسبتی آماده مثا شب یلدا ، اعیاد ملی مذهبی و …

*برای تولید شکلات اختصاصی نیاز به ساخت یک قالب هست که این قالب در سفارشات عمده و شخصی متفاوت است*

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.