شکلات با درج لوگو

شکلات شرکتی اختصاصی

شکلات‌های خوش‌مزه تاپ چاکلت با برند خودتان

شکلات با درج لوگو یک روش جدید در تبلیغات است که این روزها رونق زیادی گرفته است و افراد زیادی از این روش به‌منظور تبلیغات تشکیلاتشان از آن استفاده می‌کنند. همچنین لازم نیست صاحب یک شرکت باشید تا از این روش تبلیغاتی استفاده کنید. کاربردهای متعدد و بی‌نظیری از این شکلات‌ها می‌توان داشت که در زمینه‌های متفاوتی با سلیقه‌های متفاوت امکان پذیر است. همچنین می‌توان در مراسمات، مهمانی‌ها و جشن‌ها و… از این راهکار استفاده کرد با طرح‌های متفاوت که نسبت به موقعیتی که در آن قرار دارید تناسب داشته باشند.

مشاهده کنید » شکلات شرکتی

سفارش شکلات با لوگوی شرکت

برخی شرکت‌ها با سفارش شکلات با درج لوگو توانسته‌اند یک روش تبلیغاتی را با بازخورد بسیار فوق‌العاده تجربه کنند. ما در ادامه به کاربردهای این شکلات‌ها اشاره می‌کنیم و شما را با این روش تبلیغاتی بیش از پیش آشنا خواهیم کرد. شرکت‌ها به‌منظور تبلیغ حیطه کاری خود با روش‌های متفاوتی این کار را انجام می‌دهند. شکلات برند نیز یکی از این روش‌هاست که به تازگی توانسته در بین مردم شناخته شود و بازخورد فوق‌العاده‌ای نیز برای بهره‌برداران از این روش داشته است. همچنین شرکت‌ها به همین دلیل مداوم از این روش استقبال کرده و هر بار نیز نتیجه قابل قبولی نیز از این روش می‌گیرند. اما این صرفاً استفاده این شکلات‌ها نیست و در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

شکلات با درج لوگو بانک

شکلات با درج لوگو بانک نیز بسیار توسط شعب بانک‌های کشور استفاده می‌شود. این‌یک روش بی‌نظیر تبلیغاتی است که بانک‌ها قادرند تا با این روش استفاده‌های متعددی داشته باشند. برخی بانک‌ها به‌منظور تشویق مشتریانی که دارای حساب سنگین هستند هدایایی در نظر می‌گیرند. این هدایا هر چیزی که باشد می‌تواند با یک جعبه شکلات تکمیل‌تر شود و در حقیقت تداوم کار این مشتری در بانک شما را تضمین کند. چرا که قطعاً هر شخص متوجه این موضوع شود که مورد حمایت قرار گرفته و به آن توجه شده قطعاً سعی بر جبران داشته یا به نوعی از این موضوع بسیار شادمان خواهد شد که نتیجه آن همین تداوم کار در بانک شما خواهد بود. همچنین می‌توانید به‌منظور پذیرایی از سایر مشتریان در بانک در مناسبت‌های مختلف استفاده کنید. یا که در برخی روزها به عنوان وسیله پذیرایی در کنار چای از کارمندان به‌منظور افزایش انرژی کار استفاده کنید. لازم به ذکر است این فقط از جنبه کلاس کاری برای بانک مفید نیست بلکه با این کار جذب مشتری نیز اتفاق خواهد افتاد و دارای یک جنبه تبلیغاتی نیز هست.

شکلات با درج لوگو فروشگاه

شکلات با درج لوگو می‌تواند برای فروشگاه‌ها نیز استفاده شود. فروشگاه‌های متفاوت در زمینه‌های متفاوت می‌توانند برند خود را روی این شکلات‌ها درج کنند و به‌منظور تبلیغات از آن‌ها استفاده کنند. قطعاً وجود شکلات با لوگوی درج شده فروشگاه بر روی آن می‌تواند نشان دهنده سطح فروشگاه باشد. چرا که شکلات به خودی خود نوعی لاکچری بازی محسوب می‌شود به علاوه اینکه لوگوی فروشگاه نیز بر روی آن درج شود. نشان دهنده اعتبار فروشگاه نیز هست.

خرید شکلات با برند شرکت‌های خدماتی

شکلات با درج لوگو استفاده بسیار زیادی دارد و اگر از جنبه تبلیغاتی نگاه کنیم بسیاری از مراکز دولتی و غیر دولتی چه خدماتی و چه تجاری می‌توانند از این روش به‌منظور تبلیغات جذاب استفاده کنند. قطعاً شکلات برند می‌تواند برای مشتریان این مراکز بسیار شگفت‌انگیز باشد و از این روش بسیار خوشنود شوند. به طوری که با این کار می‌توانید آن‌ها را برای یک قرارداد آماده کنید. چرا؟ با این کار شما اهمیت کار را برای مشتریان به نمایش گذاشته‌اید و به نوعی به آن‌ها فهمانده‌اید که شما در کارتان بسیار مصمم هستید و بخش از کار برای شما حائز اهمیت است. این باعث می‌شود مشتری شما با این کار جذب شما شده و با میزان اعتماد بیشتری به سمت شما بیاید. پس دقت کنید همیشه شکلات برای خوردن نیست گاهی جذب کننده نیز هست.

استفاده از شکلات‌های با طرح برند در سمینارها و جلسات شرکت‌ها

وسیله پذیرایی بسیاری از سمینارها و جلسات شرکت‌های تجاری و خدماتی و دولتی می‌تواند شکلات با درج لوگو میزبان باشد. این‌یک راهکار ایده آل است که توسط بسیاری از اشخاص نیز با درج تصویر خود اتفاق می‌افتد. اگر شما نیز دارنده یک برند هستید از این شکلات‌ها به‌منظور استفاده برای پذیرایی مهمانان جلسات خود استفاده کنید. قطعاً بازخورد این جلسات می‌تواند به‌مراتب عالی و فوق‌العاده باشد. چرا که سهامداران می‌توانند از این طریق متوجه میزان اهمیت شما به تمامی سطوح کار در شرکت شوند و اعتمادشان نسبت به شما بیشتر از قبل افزایش یابد. همچنین سمینارهای اختصاصی شرکت نیز جایی است که می‌توانید از شکلات‌ها به‌منظور پذیرایی از مهمانان سمینار  استفاده کنید که قطعاً برای کلاس کاری شرکت بسیار فوق‌العاده است.

استفاده‌های دیگر شکلات

استفاده‌های زیادی به جز شکلات با درج لوگو برای شرکت‌ها، بانک‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی و غیر دولتی و… وجود دارد که اساساً تبلیغاتی محسوب نمی‌شود و در حقیقت یا کادو نسبت به مناسبت آن روز است یا که هدیه تولد و یا وسیله پذیرایی مراسمات است. در این مراسمات می‌توانید با درج تصویر اختصاصی خودتان چه چهره و چه یک طراحی اختصاصی مهمانی خود را سفارشی‌تر کرده و سطح و کلاس مهمانی را لاکچری‌تر کنید. یا که در مراسمات متفاوت همچون سالگرد ازدواج، تولدها، روز پرستار، روز مادر، روز معلم و… با درج تصویر یا طراحی خاص این مناسبت را به یک شخص تبریک بگوییم که بسیار جالب است و می‌تواند هدیه بسیار مناسبی باشد.

جمع بندی نهایی شکلات با درج لوگو

اگر صاحب یک برند تجاری هستید شما نیز قادرید از تاپ چاکلت سفارش شکلات‌های با برندهای درج شده بر روی آن را بدهید. حتماً با مطالعه استفاده‌های این شکلات‌ها متوجه بازخورد استفاده از این روش شده‌اید. پس می‌توانید با تماس با پشتیبانان ما یا مطالعه نکات زیر از چگونگی سفارش مطلع شوید. همچنین می‌توانید با یک گذر در سایت از سایر استفاده‌های این روش نیز مطلع شوید و در دیگر موقعیت‌ها نیز از این روش فوق‌العاده استفاده کنید تا در هر جایگاهی که هستید بیشترین توجه را نسبت به خودتان جذب کنید. ما نیز مفتخریم که توانسته‌ایم به شما در این موقعیت کمکی کرده باشیم. در ادامه مطلب با روش سفارش شکلات اختصاصی آشنا شوید.

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شخصی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید ثبت سفارش انجام شود،لطفاً نام و نام خانوادگی ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به‌صورت تکس ارسال بفرمایید

🛑بعد ثبت مبلغ بسته رو به شماره کارت

۵۰۲۲۲۹۱۰۶۶۰۱۴۲۹۹

بانک پاسارگاد به نام آقای مهران اسکندری

واریز می‌کنید و عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس توضیحات لازم در مورد سفارشتان شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتظر ارسال طرح‌های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تایید هم کارتون میره برای تولید

تمام😊

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شرکتی و سازمانی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید یک پیش فاکتور صادر شود ،لطفاً اطلاعات کامل مجموعه  ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به‌صورت تکس ارسال بفرمایید

نکته : پیش فاکتور یک تاریخ اعتباری دارد که اگه بگذره باید مجدد قیمت و تاریخ تحویل را استعلام بگیرید

🛑بعد واریز پیش پرداخت  عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس طراح مجموعه با شما تماس می‌گیرد توضیحات لازم در مورد سفارشتان شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتظر ارسال طرح‌های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تایید هم کارتون میره برای تولید

تمام😊

کلاً سفارشات رو به سه دسته تقسیم کنید

  • سفارشات شرکتی و سازمانی که سفارشات عمده در نظر گرفته می‌شود
  • سفارشات مراسم‌های شخصی شامل تولد ولنتاین و …
  • سفارشات بسته های مناسبتی آماده مثل شب یلدا ، اعیاد ملی مذهبی و …

*برای تولید شکلات اختصاصی نیاز به ساخت یک قالب هست که این قالب در سفارشات عمده و شخصی متفاوت است*

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.