سفارش شکلات با لوگوی شرکت

شکلات شرکتی اختصاصی

لوگوی شرکت با طعم شکلات‌ تلخ

سفارش شکلات با لوگوی شرکت ( شکلات شرکتی ) امروزه نظر بسیاری از شرکت‌ها را به خود جلب کرده. چرا که این روش یکی از بهترین ایده‌های تبلیغاتی شناخته شده و توسط برخی از برندهای تجاری و خدماتی معتبر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما نیز قصد تبلیغات برند خود را با این ایده دارید لازم است بگوییم روش انتخابی شما از بهترین روش‌های تبلیغاتی است که می‌تواند در روند تجارت شما یک حرکت رو به جلو محسوب شود. در ادامه به فواید این راهکار تبلیغاتی اشاره خواهیم داشت.

شکلات‌های برند ، بیزینس پرقدرت

سفارش شکلات با لوگوی شرکت یک ایده تبلیغاتی است که نتیجه مطلوبی را برای شما خواهد داشت. فرض کنید قصد جذب سهامدار برای شرکت را دارید و به همین منظور یک قرار با برخی علاقه‌مندان به خرید سهام شرکتتان دارید. برای پذیرایی از آن‌ها از شکلات‌هایی استفاده می‌کنید که برند شرکت روی آن‌ها درج شده است. این باعث می‌شود تا که علاقه‌مندان به خرید سهام شرکت شما متوجه ذوق و اهمیت شما نسبت به کار می‌شوند و می‌توانید توسط این حرکت آن‌ها را یک پله به خرید سهام نزدیک‌تر کنید.

انتقال انرژی مثبت به کارمندان شرکت

سفارش شکلات با لوگوی شرکت از هر جهت می‌تواند برای شما مثبت باشد. اگر می‌خواهید به روند کاری کارمندان شرکت کمک کنید تا انرژی زیادی برای کار داشته باشند می‌توانید از شکلات‌های برند خود شرکت برای کارمندان استفاده کنید. چرا که شکلات دارای کافئین است یک انرژی مضاعف به کارکنان می‌دهد و باعث می‌شود در روند کار شرکت سرعت ایجاد شود. پس این یک ترفند مناسب برای شماست که قصد دارید روز به روز پیشرفت را در فرآیند کاری شرکت احساس کنید.

ایده‌ای تبلیغاتی با صرف هزینه کم

سفارش شکلات با لوگوی شرکت دارای استفاده‌های زیادی است. یکی از این استفاده‌ها این است که می‌توانید به منظور یک ایده تبلیغاتی از آن استفاده کنید. اگر شما یک برند تجاری هستید و روزانه هزینه‌های زیادی را صرف تبلیغاتی بیهوده می‌کنید می‌توانید توسط شکلات‌هایی که برند شما روی آن درج شده با صرف هزینه کمتر تبلیغات زیادی را در سطح شهر داشته باشید. این یک راهکار مثبت برای معرفی برند شماست. زیرا افرادی که با فعالیت شغلی شما در ارتباط هستند می‌توانند با دیدن این شکلات‌ها راهی برای ارتباط با شما پیدا کنند تا نتیجه آن همکاری با بیزینس شما باشد.

وسیله پذیرایی سمینارها و جلسات شرکت

سعی کنید برای پذیرایی میهمانان خود در جلسات و سمینارها سفارش شکلات با لوگوی شرکت را دهید. شاید فکر می‌کنید که این چگونه می‌تواند به شما کمک کند؟ آیا اصلاً این کار صحیح است؟ بله این می‌تواند بسیار به بالا بردن سطح شکرت شما کمک کند. قطعاً سفارشی سازی هر چیزی با برند شما می‌تواند کلاس و سطح برند شما را تا میزان بسیار زیادی در برابر میهمانان شما در جلسات و سمینارها بالا ببرد. پس اگر فکر می‌کنید این روش صحیحی است یا خیر باید بگوییم بله شما راه درستی را انتخاب کرده‌اید و بناست تا سود زیادی از این حرکت ببرید.

برند شکلاتی شرکت با طعمی دل‌نشین

اگرتاکنون از این روش استفاده نکرده‌اید یک‌بارسفارش شکلات با لوگوی شرکت را از تاپ چاکلت امتحان کنید. ما قادریم تا با درج برند شما بر روی شکلات‌ها این راه حل تبلیغاتی شما را امکان پذیر کنیم. لازم است برای این کار پیش از سفارش با پشتیبانان سایت تماس بگیرید تا به سؤالات شما پاسخ داده شود. ما قادریم تا سفارش شما را در تعداد مد نظرتان به هر مقدار که باشد تولید کنیم و برای شما ارسال کنیم. لازم به ذکر است کیفیت شکلات را می‌توانید به دلخواه انتخاب کنید.

شکلات هدیه مشتریان شرکت

سفارش شکلات با لوگوی شرکت خودتان را به تاپ چاکلت بدهید و برای پذیرایی از مشتریان خود از آن استفاده کنید. این حرکت می‌تواند نگاه مشتری را نسبت به شما عوض کند. چه نگاهی؟ توجه کنید که اگر یک مشتری وارد شرکت شود و به او اهمیت داده شود قطعاً می‌تواند برای شما مفید واقع شود و در حقیقت وی برای شما یک مشتری دائمی شود. این چگونه صورت می‌گیرد؟ خودتان را فرض کنید که به یک شرکت برای انجام یک فعالیت تجاری رفته‌اید و آن‌ها با اشتیاق و میهمان نوازی با شما برخورد می‌کنند قطعاً این برای شما جالب خواهد بود و شما را برای ادامه همکاری با آن‌ها تشویق خواهد کرد. اما یک گزینه مهم دیگر آن است که شما از برند خود در وسیله پذیرایی استفاده کنید که این به مشتری یک شوک تبلیغاتی وارد می‌کند که باعث می‌شود وی متوجه ابهت و کلاس شرکت شود و او را بیش از پیش به ادامه همکاری ترغیب کند.

خرید عمده شکلات با قیمت مناسب

سفارش شکلات با لوگوی شرکت می‌تواند در تعداد متفاوت سفارش داده شود. اگر شما یک برند مشهور هستید می‌توانید با تعداد سفارش بیشتر تخفیف بیشتری نیز از تاپ چاکلت دریافت کنید. انتخاب درصد شکلات به دست خود شماست و می‌تواند کیفیت آن را خودتان انتخاب کنید. درضمن بسته بندی شکلات نیز با انتخاب خود شما که می‌توانید آن را به‌صورت سفارشی انتخاب کنید. سفارشی سازی شکلات می‌تواند برای شما نتایج مثبتی داشته باشد در حدی که شما هزینه این تبلیغات را به هیچ وجه در نظر نگیرید.

جمع بندی نهایی

اگر می‌خواهید این روش را انتخاب کنید باید به شما بگوییم که قطعاً شما با یک‌بار سفارش مشتری دائمی تاپ چاکلت خواهید شد. ما در ادامه این همکاری می‌توانیم شما را تا هر میزان که نیاز داشته باشید پشتیبانی کنیم. تاپ چاکلت یکی از تخصصی‌ترین مراکز سفارش شکلات اختصاصی در کشور با بهره‌گیری از جدیدترین روش‌های درج طرح بر روی شکلات است که هر شرکت ، بانک ، سازمان تجاری ، سازمان دولتی ، شخصی و… این امکان را دارند تا سفارش خود را برای ما ارسال کنند و در تعداد و طرح مد نظر با بسته بندی اختصاصی این سفارش را دریافت کند . درضمن از کیفیت شکلات‌ها اطمینان داشته باشید چرا که ما رضایت مشتریان را به هر چیزی ترجیح می‌دهیم.

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شخصی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید ثبت سفارش انجام شود،لطفاً نام و نام خانوادگی ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکست ارسال بفرمایید

🛑بعد ثبت مبلغ بسته رو به شماره کارت

۵۰۲۲۲۹۱۰۶۶۰۱۴۲۹۹

بانک پاسارگاد به نام آقای مهران اسکندری

واریز می‌کنید و عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس توضیحات لازم در مورد سفارشتان شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتظر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تایید هم کارتون میره برای تولید

تمام😊

  • مراحل ثبت سفارش بسته های شرکتی و سازمانی

🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫

🛑اول باید یک پیش فاکتور صادر شود ،لطفاً اطلاعات کامل مجموعه  ،شماره ثابت و همراه و آدرس تحویل رو به صورت تکست ارسال بفرمایید

نکته : پیش فاکتور یک تاریخ اعتباری دارد که اگر بگذره باید مجدد قیمت و تاریخ تحویل را استعلام بگیرید

🛑بعد واریز پیش پرداخت  عکس فیش رو ارسال می‌کنید

🛑سپس طراح مجموعه با شما تماس می‌گیرد توضیحات لازم در مورد سفارشتان شامل طرح روی شکلات،طرح روی باندرول و طرح روی جعبه ارسال می‌کنید و منتظر ارسال طرح های توسط طراح ما میمونید

🛑و بعد تایید هم کارتون میره برای تولید

تمام😊

کلاً سفارشات رو به سه دسته تقسیم کنید

  • سفارشات شرکتی و سازمانی که سفارشات عمده در نظر گرفته می‌شود
  • سفارشات مراسم‌های شخصی شامل تولد ولنتاین و …
  • سفارشات بسته های مناسبتی آماده مثل شب یلدا ، اعیاد ملی مذهبی و …

*برای تولید شکلات اختصاصی نیاز به ساخت یک قالب هست که این قالب در سفارشات عمده و شخصی متفاوت است*

مشاهده کنید » شکلات اختصاصی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.