بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی

هدیه برای همایش

همه افراد شکلات دوست دارند و علاوه بر طعم عالی به بسته‌بندی آن و طراحی مناسبش هم دقت می‌کنند. بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد. یک طراحی مناسب می‌تواند توجه خریدار را جلب کند. بسته‌بندی شکلات‌ها اگر به عنوان هدیه باشند باید زیبایی، جنس، محکم بودن و کیفیت بالایی داشته باشند. امروزه مشتریان حتی در مواقع بحرانی هم به خرید و مصرف محصولات شکلات تمایل دارند. البته صنایع بسته‌بندی و طراحان فعال در حوزه شکلات به طور دائم به دنبال خلاقیت و نوآوری می‌باشند تا بتوانند در بازار فروش نقش داشته باشند. 

استفاده از حس‌های چندگانه در صنایع بسته‌بندی به وفور دیده می‌شود. در شکلات سازی هم این بسته‌بندی‌ها مورد توجه قرار گرفته‌اند و تمامی محصولات با ابعاد جدید، حس، شکل و شمایل گوناگون به بازار عرضه شده‌اند. شکلات‌های تبلیغاتی نیز بسیار مهم هستند و امروزه در بسیاری از حوزه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند. در همین حد بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی هم حائز اهمیت است. برای سفارش انواع شکلات‌های تبلیغاتی با بسته‌بندی خاص به قسمت محصولات مراجعه کنید.

رنگ بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی

رنگ‌ها نخستین فاکتوری هستند که طراحان در تغییر و تجدید بسته‌بندی‌های شکلات به آن توجه می‌کنند. تغییر رنگ از جمله فاکتورهایی است که می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و بسیاری از برندها رنگ مخصوص خود را در نظر می‌گیرند تا بتوانند در ذهن مخاطب ماندگار شوند. بسیاری از شرکت‌های بزرگ از رنگ‌های بنفش استفاده می‌کنند؛ اما گاهی برای ارائه محصولات با طرح و بسته‌بندی معمول از این رنگ استفاده می‌کنند. هر کدام از رنگ‌ها می‌توانند بیانگر موضوعی باشند که شما با توجه به برند و تبلیغات خود می‌توانید رنگ بسته‌بندی‌های شکلات را هم تعیین کنید.

بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی

اهمیت بسته بندی مناسب شکلات

در بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی ۵ نکته بسیار حائز اهمیت است. امروزه بسیاری از شرکت‌های شکلات سازی و مواد خوراکی برای دیده شدن برند خود محصولات را در داخل بسته‌های مقوایی یا فلزی جذاب می‌گذارند. بسته‌بندی جزء روش‌هایی است که علاوه بر نگهداری محصول در جذب مشتری هم تاثیر می‌گذارد. بنابراین یکی از نکاتی که همه شرکت‌ها و یا سازمان‌های باید با آنها توجه کنند. یکی از مهم‌ترین نکته‌ها بسته‌بندی محصول است. بسته‌بندی می‌تواند در جذب مشتری‌های شما بسیار تاثیرگذار باشد. بسته‌بندی باعث می‌شود که مواد غذایی و یا شکلات‌ها در برابر عوامل بیرونی محافظت شوند و هیچگونه آلودگی به درون آنها نفوذ نکند. 

یکی از دلایل بسته‌بندی شکلات‌ها این است که از فاسد شدن آنها جلوگیری شود. اگر بسته‌بندی به صورت اصولی انجام شود میزان فروش به طرز قابل توجهی بالا می‌رود. اولین نکته طراحی بسته بندی شکلات تبلیغاتی است. شکلات جزو خوراکی‌هایی است که علاقمندان زیادی دارد بنابراین یک بسته‌بندی با ایده‌های بکر و طرح‌ها و رنگ‌های جذاب اولین چیزی است که باعث جذب مخاطب می‌شود. بسیاری از شرکت‌های شکلات سازی با توجه به شکلات‌هایی که تولید می‌کنند این ایده‌ها را در نظر می‌گیرند. 

جنس متریال بسته‌بندی نیز بسیار مهم است. شکلات‌ها در بسته‌بندی‌های پلاستیکی، مقوایی، کارتونی، کاغذی، باکس فلزی و غیره در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند. انتخاب این متریال‌ها بسیار حائز اهمیت است. در برابر شرایط آب و هوایی باید مقاوم باشند. بنابراین هنگام خرید بسته‌بندی‌هایی را انتخاب کنید که مقاومت بالایی دارند و امکان طراحی و چاپ طرح‌های مختلف بر روی آن امکان‌پذیر است.

متریال بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی

نکته بعدی که باید در هنگام بسته‌بندی شکلات به آن توجه شود رعایت بهداشت است. برخی از جنس‌هایی که برای بسته‌بندی در بازار وجود دارند برای خوراکی مناسب نیستند و ممکن است باعث جذب میکروب شوند. بنابراین بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که از متریال‌های استاندارد و متناسب با نوع محصول برای بسته‌بندی‌ها استفاده می‌کنند. شما با مراجعه به مجموعه تاپ شوکوماین می‌توانید شکلات‌های تبلیغاتی خود را در کاغذهای پوشش‌دار، طرح‌دار، ورقه‌های حلبی، محصولات سلولزی و سلفون فلزات هم سفارش دهید. نکته که در باید به آن توجه شود انتخاب رنگ و طرح مناسب برای بسته‌بندی شکلات با توجه به سلیقه مخاطب است. باید طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی را در نظر بگیرید. 

استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب برای بسته‌های شکلات ممکن است بسیار دلنشین باشد. همچنین استفاده از رنگ‌های خاص و مینیمال برای بسته‌بندی شکلات  رنگ‌های طلایی، نقره‌ای و مشکی برای مکان‌های بسیار لوکس و رسمی مانند ادارات و دفاتر خصوصی بسیار توصیه می‌شود. برای بسته‌بندی شکلات تبلیغاتی هم می‌توانید از فونت‌های جذاب، ساده، لوگو و نام برند خود استفاده کنید و در نگاه اول مشتری را به سوی خود جلب نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *