چاپ عکس روی جلد شکلات

شکلات سفارشی تولد

شاید برایتان عجیب باشد اما بسیاری از افراد، سازمانها و ارگان‌ها از شکلات ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند. لوگو و برند خود را بر روی شکلات چاپ و در اختیار دیگران قرار می دهند تا شناخته شوند. شکلات چهره بر اساس شکل و تعداد شکلات ها قابل سفارش هستند و تمامی شکلات ها به صورت منحصر به فرد و با طعم های خاص در جعبه قرار می‌گیرند. شما می توانید برای هر شرکت یا ارگان شکلات را سفارش دهید. بسیاری از افراد این شکلات ها را به عنوان هدیه برای دیگران را تهیه می‌کنند و می‌توانید برای سوپرایز کردن و یا به عنوان هدیه تولد شکلات‌ها را سفارش دهید. تاپ شوکوماین، شکلات چهره و شکلات با هر طرح دیگری را روی جلد شکلات چاپ می‌کند. چاپ عکس روی جلد شکلات بسیار پرطرفدار است.

بسیاری از افراد عقیده دارند که شکلات ها را نمی توان به عنوان هدیه به کسی داد. ما به شما می‌گوییم که امروزه شکلات ها به عنوان هدایای منحصر به فرد استفاده می شوند. شما می توانید آن را به صورت اختصاصی سفارش دهید تا کاملاً مطابق با سلیقه شما باشند. به طور کلی شما می توانید برای تمامی مراسم از جمله کادوی تولد، روز پدر، روز مادر، شکلات روز اول مهر و بسیاری دیگر را از تاپ شوکوماین چگونه تهیه کنید.

ویژگی‌های  شکلات سفارشی

اگر در مورد ویژگی شکلات صحبت کنیم باید بگوییم که شکلات‌ها دارای طرح های متفاوتی هستند. شما می توانید با توجه به سلیقه خود برند، لوگو یا عکس مورد نظر خود را روی آن را چاپ کنید و با یک بسته بندی مخصوص در اختیار فرد مورد نظر قرار دهید. بدون شک این هدیه می تواند هدیه ای خاص باشد. هدیه های خوراکی در بین همه هدایا بسیار دلنشین تر است. اگر شکلات اختصاصی را سفارش دهید طرح متفاوتی دارد. با توجه به سلیقه خود می توانید طعم‌های های فندقی، تلخ و شیری را سفارش دهید. تعداد شکلات را در هر بسته بندی ۱۸ تا ۲۴ عدد است که شما می توانید تعداد را کمتر یا زیادتر سفارش دهید.

شکلات‌ها در بسته بندی های مختلف در بسته بندی های چوبی، فلزی و پلاستیکی بسته‌بندی می‌شوند و در صورت سفارش میتوانید آنها را تزیین کنید. چاپ عکس روی جلد شکلات در تاپ شوکوماین انجام می‌شود. کیفیت چاپ محصولات کاملا درجه یک است. نقوش روی شکلات کاملاً ماندگار است. کافیست هنگام سفارش عکس مورد نظر خود را بر روی سایت قرار دهید تا عکس شما با کیفیت بالا روی شکلات ها چاپ شوند. البته هر چه کیفیت عهرتان بهتر باشد محصول نهایی زیباتر می‌شود.

چاپ عکس روی جعبه فلزی شکلات

قیمت چاپ عکس روی جلد شکلات

به طور کلی اگر میخواهید هدیه خاص و ویژه تهیه کنید ما به شما شکلات سفارشی را پیشنهاد می‌دهیم. آن‌ها را به صورت آماده یا به صورت سفارشی خریداری نمایید. باکس‌های متعددی برای شما قرار داده شده‌اند با توجه به سلیقه مد نظر آنها انتخاب کنید. برای خرید شکلات کادویی میتوانید تزیینات مربوط به آنها را نیز انجام دهید و از طعم خوب، شیرین و دلپذیر آن لذت ببرید. فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که در سفارش شکلات کادویی می توانند شما را راهنمایی کنند. قیمت شکلات با توجه به تعداد، جعبه و طعم متفاوت است. شما در هنگام خرید می توانید هر یک از این موارد را انتخاب نمایید و با توجه به نظر شخصی سفارش خود را کامل نمایید.

مجموعه تاپ شوکوماین از فروشگاه های اینترنتی است که با کیفیت ترین و محبوب ترین شکلات ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. می توانید تمامی طرح های مد نظر خود را بر روی شکلات و پیاده کنید. این مجموعه امکان چاپ عکس روی جلد شکلات را برای شما فراهم کرده است. عکس ها هم بر روی جلد شکلات و هم شکلات چاپ می شوند؛ در نتیجه می توانید هدیه بسیار خاص و منحصر به فرد سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *