شکلات کافه


امروزه شکلات ها به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. به طور اختصاصی قابل سفارش هستند و بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها برای شناساندن برند خود به مشتریان همواره از شکلات های اختصاصی استفاده می کنند. روی شکلات های اختصاصی انواع برند، لوگو و عکس محل مورد نظر شما چاپ می‌شوند. می‌توانند معرفی کننده برند شما به دیگران باشند. امروزه برندهای زیادی در این عرصه فعالیت می کنند. تاپ شوکوماین یکی از این برندها است که انواع شکلات ها را به صورت فله ای و کیلویی به بازار عرضه کرده است. برای خرید شکلات کافی شاپ یا شکلات کافه و چاپ عکس و لوگو بر روی آن می توانید به قسمت سفارش ها مراجعه کنید و به صورت عمده و تکی خرید خود را انجام دهید. این شکلات‌ها با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته‌اند و انواع متفاوتی دارند. این شکلات‌های در جعبه های اختصاصی قابل سفارش هستند.

امروزه بسیاری از کافی شاپ ها سعی دارند نام خود را با استفاده از شکلات ها به مشتریان و دیگران معرفی کنند. اگر مسئول یک کافی شاپ هستید حتما می توانید با استفاده از این شکلات‌ها فروش خود را چند برابر کنید. با طراحی لوگو و درج آن بر روی شکلات ها می توانید آنها را در سایزها، بسته بندی ها و طعم های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار دهید. در این صورت مشتریان همواره کافی شاپ شما را به یاد خواهند داشت. قبل از ثبت سفارش میتوانید با مسئولین ما در تاپ شوکوماین ارتباط برقرار کنید تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

برند شکلات کافه

تاپ شوکوماین همواره از محصولات لوکس، خوشمزه و باکیفیت استفاده کرده است. شما می‌توانید آرم و لوگوی کافی شاپ، شرکت و مرکز تجاری خود را روی شکلات ها چاپ کنید. با مراجعه به سایت می توانید تعداد شکلات ها را تعیین کنید. تعداد شکلات ‌ها به صورت پیش فرض ۱۸ تا ۲۴ عدد در نظر گرفته شده است که شما می توانید در هر جعبه تعداد آن را افزایش و کاهش دهید. این بسته‌بندی‌ها با توجه به سلیقه شما تولید می‌شوند و برای تمامی واحدهای خدماتی، هتل‌ها، رستوران‌ها و آژانس های مسافرتی قابل استفاده هستند. می توانید انواع طعم شکلات را در آنها تعیین کنید. طعم شکلات‌ها شیری، تلخ و فندقی هستند. همچنین می توانید از شکلات های دیگر نیز برای معرفی برند خود استفاده کنید. شکلات را به صورت فله ای و بسته بندی شده در اختیار شما قرار گرفته‌اند.

شما می‌توانید باکس شکلات ها را نیز انتخاب کنید. باکس های چوبی، فلزی و پلاستیکی که همگی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته‌اند. با توجه به بودجه و سلیقه خود می توانید آنها را انتخاب کنید. شما میتوانید با مراجعه به قسمت سفارش ها انواع شکلات ها را برای برندهای گوناگون سفارش دهید.

قیمت شکلات اختصاصی کافی شاپ

هزینه شکلات کافه یا هر شکلات دیگری با توجه به تعداد شکلات، طعم ها، سفارشی بودن و چاپ عکس متفاوت است. شما اگر می خواهید که یک شکلات اختصاصی داشته باشید حتما توصیه می کنیم که برند خود را بر روی جعبه شکلات و خود شکلات چاپ نمایید. عکس های مورد نظر را با کیفیت مربوطه در داخل سایت آپلود کنید تا به صورت اختصاصی روی شکلات چاپ شوند. پس از اتمام سفارش می توانید قیمت نهایی را مشاهده کنید و با توجه به آن سفارش خود را ثبت کنید.

استفاده از شکلات تبلیغاتی و شکلات های سفارشی بسیار مقرون به صرفه و پرکاربرد است. یکی از ایده های تبلیغاتی استفاده از شکلات های اختصاصی با لوگو و برند است. اندازه شکلات‌ها سه و نیم در سه و نیم می باشد و شما می توانید آن‌ها را در جعبه های مختلف قرار دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *