جعبه شکلات تبلیغاتی

هدیه برای همایش

قطعاً با شکلات های سفارشی که با نام لوگو و برند شما ساخته می شوند آشنایی دارید. در ساخت این شکلات‌ها از قالب های اختصاصی و استانداردهای بهداشتی استفاده شده است. با مراجعه به تاپ شوکوماین می توانید بهترین هدیه تبلیغاتی را برای مناسبت های مختلف خریداری کنید. همچنین شما می توانید نام و لوگوی شرکت خود را روی شکلات ها چاپ کنید. جعبه شکلات تبلیغاتی نیز در انواع مختلف به بازار عرضه شده است که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب کنید. در ادامه بیشتر در مورد ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد.

ویژگی جعبه شکلات تبلیغاتی

شکلات می تواند بهترین انتخاب برای پذیرایی یا هدایای تبلیغاتی باشد تا شما بتوانید برن  خود را در خاطر بقیه ثبت کنید. باکس شکلات ها شامل فندقی، تلخ و شیری هستند که شما در هنگام سفارش می توانید در قسمت مربوطه ترکیبی بودن شکلات‌ها و یا تکی بودن آن را انتخاب نمایید. عکس‌ها روی جعبه و شکلات ها قابل چاپ شدن هستند. همچنین می توانید به عنوان کادو آن را تهیه کنید. می‌توانید انواع جعبه های پلاستیکی، چوبی و فلزی را انتخاب کنید. روی کاغذ شکلات هرگونه توضیحی را میتوانید ذکر کنید. همچنین شکلات ها در تعداد ۱۸ تا ۲۴ عدد قابل سفارش هستند.

به طور قطع در هر بیزینسی نیاز به یک ایده ناب دارید تا برای تبلیغات از آن استفاده کنید. جعبه شکلات تبلیغاتی بسیار با اهمیت است. می توانید انواع شکلات ها را با روش های متفاوتی سفارش دهید. از جمله روش ها این است که شما به صورت آنلاین سفارش ها سفارش دهید. جعبه شکلات از اهمیت بالایی برخوردار است. تاپ شوکوماین در ساخت جعبه ها از ایده های ناب استفاده می کند و بهترین ایده ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این جعبه های شکلات که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته اند بسیار منحصر به فرد و جذاب هستند. طراحی و نوع جعبه بسیار متنوع است. مجموعه تاپ شوکوماین انواع شکلات های اختصاصی و سفارشی را با توجه به برند تجاری شما آماده خواهد کرد.

انواع جعبه شکلات تبلیغاتی

در بازار جعبه‌هایی با طرح های بسیار متفاوت قابل مشاهده هستند که شما می توانید با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب نمایید. یکی از مراکزی که جعبه هایی با تنوع زیاد در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است تاپ شوکوماین است. این مجموعه به منظور رعایت اصول تبلیغات سبک های متفاوتی را در نظر گرفته است. در قسمت سفارشات میتوانید شکلات ها را با طرح، جنس، سایز و رنگبندی متفاوت خریداری نمایید. این باکس های با کیفیت با طرح روبان یا طرح های طلاکوب شده در اختیار شما قرار می گیرند که برای مصارف تبلیغاتی بسیار مناسب هستند.

جعبه شکلات استند

یکی دیگر از انواع جعبه هایی که برای شکلات های تبلیغاتی استفاده می‌شود و بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها از آن استفاده می‌کنند این است که باید هم جنبه تبلیغاتی و هم جنبه پذیرایی داشته باشند. به صورت استند تولید شده‌اند و بسیار پرمصرف هستند و دارای سبک های متفاوتی می باشند. محدودیتی برای شما به وجود نخواهند آورد. کسانی که قصد پذیرایی دارند می‌توانند از این شکلات‌ها استفاده نمایند تا به راحتی و بدون نیاز به باز کردن جعبه شکلات را بردارند. این مدل از جعبه در هتل ها و شرکت های هوایی نیز قابل استفاده هستند و زمان پذیرایی کمتر می‌‌شوند. بسیار بهداشتی ترند و میتوانید در هر زمینه فعالیتی که دارید از آنها استفاده کنید.

جعبه شکلات فانتزی

جعبه شکلات تبلیغاتی به صورت فانتزی هم قابل سفارش هست؛ اما این نکته قابل ذکر است که جعبه‌های فانتزی مناسب تبلیغات نیستند. تاپ شوکوماین جعبه‌های تاشو و کشویی را به شما پیشنهاد می‌کند که نسبتاً شیک می باشند و در تبلیغات نیز می توانید از آنها استفاده کنید. این جعبه ها دارای سایز ها و رنگ های متفاوت هستند که با توجه به سفارش شما تولید می‌شوند. تنها کافیست با مراجعه به سایت تاپ شوکوماین انواع جعبه‌ها را سفارش دهید و نظریات خود را مطرح کنید و با توجه به سفارش خود شکلات ها را دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *