سفارش شکلات با عکس

سفارش شکلات با عکس

هدیه گرفتن برای عزیزانتان برای مناسبت های مختلف یکی از بهترین حس هایی است که می توانید به طرف مقابلتان دهید؛ چه بسا که آن هدیه به صورت اختصاصی برای فرد موردنظر شما طراحی شود! اگر دوست دارید یک هدیه خاص و منحصر به فرد به شخص موردنظرتان دهید و لحظات او را شیرین کنید ما به شما عزیزان سفارش شکلات با عکس را پیشنهاد می دهیم. همان طور که متوجه شدید با سفارش دادن شکلات با عکس، می توانید عکس های موردنظر خود را بر روی شکلات چاپ کنید و در نهایت یک پک هدیه زیبا و شیک داشته باشید که می توانید به فرد موردنظرتان دهید. یک هدیه خاص و اختصاصی می تواند به راحتی تا سالیان سال در ذهن باقی بماند حال چه خوب که آن هدیه دارای طعمی شیرین داشته باشد و بتواند لحظات زندگی را شیرین کند! اگر دوست دارید یک تاریخ ماندگار را در ذهن فرد موردنظرتان حک کنید ما به شما عزیزان سفارش شکلات با  طرح و عکس دلخواه را پیشنهاد می کنیم. در ادامه این مقاله قصد داریم بیشتر درباره نحوه سفارش دادن شکلات با عکس های دلخواه صحبت کنیم؛ پس اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

سفارش شکلات با عکس دلخواه از مجموعه شوکوماین

سفارش شکلات با عکس دلخواه از مجموعه شوکوماین

یکی از هدیه هایی که می تواند تا مدت های طولانی در خاطر آدم باقی بماند شکلات است. حال فکر کنید که این شکلات اختصاصی باشد و با عکس های خاطره انگیز طراحی و تولید شده باشد. در نهایت آن شکلات های جذاب در بسته بندی های شیک قرار گیرد؛ یکی از بهترین و خارق العاده ترین کادو ها برای مناسبت های مختلف است که می توانید به عزیزانتان هدیه دهید. همان طور که می دانید هدیه ها برای تاثیرگذازی استفاده می شوند در نتیجه یک پک شکلات اختصاصی که با عکس های دلخواه طراحی و تولید شده است می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم رایانه شما عزیزان می توانید بر روش شکلات هایی که سفارش می دهید عکس های دلخواه خود را چاپ کنید و به عزیزانتان در مناسبت های مختلف مانند: تولد، ولنتاین، سالگرد ازدواج و … هدیه دهید. سفارش شکلات با عکس های اختصاصی علاوه بر اینکه طعم لحظات شما را شیرین می کند؛ بلکه می تواند یک هدیه خاطره انگیز باشد و تا مدت ها در خاطر فرد موردنظر شما باقی بماند!

شکلات با عکس دلخواه یکی از بهترین هدیه های به یاد ماندنی!

سفارش شکلات با طرح و عکس دلخواه برای تولد

فکر کنید که تولد عزیزدردونه شما است و قصد دارید برای آن یک تولد عالی بگیرید. برای این کار باید مهمان ها را دعوت کنید، خوراکی و غذا ها را آماده کنید و در نهایت خانه را برای اینکه از مهمان ها پذیرایی کنید آماده کنید. معمولا فرزندان عاشق شخصیت های کارتونی هستند و هر کودکی یا بچه ای دوست دارد که شخصیت موردعلاقه کارتونی اش به عنوان تم تولد انتخاب شود. با توجه به این مورد شما باید شخصیت کارتونی مورد علاقه فرزندتان را بر روی تمامی وسایل ها اعم از: ظروف، بادکنک ها، کلاه تولد، شکلات و … چاپ کنید. با این مثال شما عزیزان می توانید خیلی واضح تر و بهتر درک کنید که شکلات در تمامی لحظه های زندگی حضور دارد و مهم ترین نقش را ایفا می کند.

شکلات با طرح دلخواه علاوه بر اینکه می تواند به عنوان یک وسیله برای پذیرایی تولد فرزنداتان باشد و تم تولد او را تکمیل کند؛ می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه باشد شما تصور کنید که سالگرد ازدواج شما است و دوست دارید یک هدیه خاص و متفاوت برای شریک احساسی تان تهیه کنید. توصیه ما به شما عزیزان سفارش شکلات با عکس دلخواه است. برای این کار می توانید عکس های دو نفره خود را بر روی شکلات ها چاپ کنید و لحظاتی شیرین و متفاوتی را برای فرد احساسی تان رقم بزنید!

سفارش شکلات با طرح دلخواه از شوکوماین

نحوه سفارش شکلات با عکس دلخواه و اختصاصی شما

اگر دوست دارید که عزیزانتان را به مناسبت های مختلف مانند: تولد، نامزدی، سالگرد ازدواج و … سورپرایز کنید و یک هدیه متفاوت و به یاد ماندنی به فرد موردنظرتان دهید؛ پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که همین حالا اقدام به سفارش شکلات با عکس از فروشگاه اینترنتی شوکوماین کنید و تجربه یک خرید اینترنتی امن و با کیفیت را تجربه کنید! با خرید شکلات از شوکوماین می توانید یک خاطره با طعم شیرین را برای عزیزانتان به ارمغان آورید. در انتها شایان ذکر است که مجموعه شوکوماین سفارش شکلات از مجموعه خود را به سه دسته تقسیم بندی کرده است که به شرح ذیل می باشد:

  • سفارشات شرکتی و سازمانی که در حقیقت همان سفارشات عمده هستند.
  • سفارشات برای مراسم های شخصی مانند: تولد، نامزدی، ولنتاین و …
  • سفارشات مناسبتی مانند: شب یلدا، اعیاد ملی مذهبی و …

شما همراهان گرامی برای هر یک از این موارد ذکر شده می توانید از مجموعه شوکوماین بعنوان مرکز تولید شکلات تبلیغاتی و شکلات سفارشی خرید خود را انجام دهید. برای این کار و ثبت سفارش از مجموعه ما تنها کافی است که وارد سایت شوکوماین شوید و بر روی گزینه ثبت سفارش در بالای سایت قرار دارد کلیک کنید؛ بعد از ورود به قسمت ذکر شده می توانید نحوه سفارش از مجموعه شوکوماین را به صورت کامل مطالعه نمایید و در انتها سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *