شوکو بیسکوئیت

محصولات ویژه

محصولات ویژهجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


بسته مناسبتی ویژه

بسته مناسبتی ویژه

این بسته برای هدیه در مناسبتهای خاص مانند  روز مادر و روز پدر و روز پزشک و روز خبرنگار و روز معلم و ..... می باشد .توضیحات مهم : شکلات های م..

49,500 تومان

جعبه لاکچری

جعبه لاکچری

این بسته بندی مخصوص کسانی است که میخواهند یک جعبه لوکس برای شکلات های برند خود داشته باشند در این بسته بندی تعداد 80 عدد شکلات به همراه چای  قرار..

0 تومان

شکلات سه بعدی

شکلات سه بعدی

شکلات ماین مفتخر است شکلات با قالب سه بعدی در سایز و اندازه و طرح مورد نظر شما ارایه دهد. در واقع این امکان برای شما وجود دارد که لوگوی سازمان خود را ..

0 تومان

شکلات و چای اختصاصی

شکلات و چای اختصاصی

شوکو ماین مفتخر است به عنوان اولین مجموعه در ایران چای و شکلات اختصاصی را به مشتریان گرامی ارائه دهد. این بسته با 20 عدد چای اختصاصی و 30 عدد شکل..

135,000 تومان

قالب اختصاصی شکلات و کیک

قالب اختصاصی شکلات و کیک

شوکو ماین مفتخر است به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی انواع قالبهای اختصاصی شکلات و کیک با کیفیت بالا و قیمت مناسب را به تولیدکنندگان شیرینی و شکلات ارا..

0 تومان

پک 24 عددی آکاردئونی

پک 24 عددی آکاردئونی

شوکو ماین مفتخر است به عنوان اولین مجموعه در ایران چای و شکلات اختصاصی را به مشتریان گرامی ارائه دهد. این بسته با 12 عدد چای اختصاصی و 24 عدد شکل..

0 تومان

پک 30 عددی قفل دار

پک 30 عددی قفل دار

شوکو ماین مفتخر است به عنوان اولین مجموعه در ایران چای و شکلات اختصاصی را به مشتریان گرامی ارائه دهد. این بسته با 30 عدد چای اختصاصی و 30 عدد شکل..

0 تومان

پک 80 عددی چرمی

پک 80 عددی چرمی

شوکو ماین مفتخر است به عنوان اولین مجموعه در ایران چای و شکلات اختصاصی را به مشتریان گرامی ارائه دهد. این بسته با 80 عدد چای اختصاصی و 80 عدد شکل..

225,500 تومان

پک هواداری

پک هواداری

شاید شما طرفدار تیم فوتبال و والیبال یا حتی خواننده و بازیگر دلخواه خود هستید بهترین هدیه برای این نفرات یا تیم ها پک شکلاتهای هواداری ماین هستتوضیحات..

440,000 تومان

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)